Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anielkaa00

Nie chcę mieć dzieci!!!

Polecane posty

Gość Anielkaa00

Mam 28 lat, czuję ogromną presję że strony mojej rodziny. Nie chcę mieć dzieci, po prostu ich nie lubię i nie czuję instynktu. Moja rodzina, zwłaszcza mama i babcia ciągle pytają "a kiedy dzieci?" A jak im mówię że nie planuje to mówią "jak to kobieta bez dzieci, musisz mieć dziecko" mam dość ciągłego wysłuchiwanoa tych bzdur. Jak im przemówić że nie chcę mieć dzieci w ogóle? Mój facet też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie nauczyć się ignorować takie uwagi i porady.To jest wasze życie i Nikt za was jego nie przeżyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumacz im że uprawiacie wyłącznie sex oralny i analny - powinny wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cię obchodzi co inni mówią? Masz 28 lat? Zachowujesz się raczej jakbyś miała 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jezu. to nie miej! ja tez nie mam i mam wylane na to co ktos gada. A CO MNIE TO OBCHODZI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej to, kiedyś przestaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO Nie rób niczego wbrew sobie!!! będziesz żałować ja też nie miałam instynktu- mimo tego urodziłam i zastanawiam się czy nie lepiej j było się nie rozmnażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anielkaa00 dziś Ta presja chyba powoduje, że tym bardziej tych dzieci nie chcesz. I ogólnie może ci wyrządzić emocjonalną krzywdę, bo kiedy zdecydujesz się na dziecko, a może się tak kiedyś stać, to będziesz mieć cały czas gdzieś z tyłu głowy, że może jednak to dziecko jest wymuszone. Tupnij nogą i krzyknij, że masz dość naciskania, bo może akurat nie możesz mieć dzieci np. Powinno to trochę matkę i babkę usadzić na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedz, ze się staracie od X lat ale ostatnio wykonane przez was badania wykazały, że jesteście bezpłodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz szczescie ze twoj facet tez nie chce.a wp..nie sie rodziny olej.gorzej jakby to facet naciskal-oczywiscir twoim kosztem no to nie on by urodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcy ludzie nie poradza ci, jak odpowiadac na pytania rodzinie, bo ty ja znasz lepiej od nich. Ja np z takimi pytaniami w wieku 28 lat ,ale i znacznie pozniej, nigdy sie nie spotkalam, urodzilam , kiedy mi pasowało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz kiedy przestaja glupio pytac jsk powiesz " och chcialabym bardzo ale niestety lekarze mowia ze nie moge miec bo,.....I tu wymysl sobie dlaczego":-) zawsze dziala,potem musisz zrobic mine ze niby ci smutno,te durne ciocie zaczynaja mowic ,"wspolczuje Ci,to takie niesprawiedliwe " I one maja o czym gadac w rodzinie ( ze jestes biedna bo chora ) wiec sa usatysfakcjonowane ,a ty masz swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy kto mi brzeczal o dzieci lub o cokolwiek innego dotyczącego tylko mnie i moich decyzji ma wielka przyjemność nie posiadac mojego realnego telefonu ani nie widzieć mnie lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×