Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Menu waszych PÓŁTORAROCZNYCH dzieci, prosze napiszcie przykładowy dzien

Polecane posty

Gość gość

z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.30 sniadanie (kanapka z serem żółtym/wędliną/awokado/dżemem) 12.30 obiad 15 jogurt naturalny z owocami/same owoce/kilka chrupek kukurydzianych/ciastko zbożowe 17.30-18 kolacja (kanapki/jajecznica/twarożek/muffiny jajeczne/placki warzywne np. z cukinii, dyni, ziemniaczane) w międzyczasie lubi podjadać owoce świeże, suszone, czasami dostanie coś słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pije juz w ogole mleka? kaszy mlecznej zbozowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
półtoraroczne dziecko nie je nic, nie pije mleka od 18-ej do 8:30 rano?! to gorzej niz w szpitalu. akurat uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie nie wierz, pije wodę, nie ma potrzeby jedzenia, w nocy przestał jeść jak miał 5 miesięcy, mleko odstawił sam w wieku 9 miesięcy, jest zdrowy, wyniki ma rewelacyjne, więc nie widzę powodu żeby cokolwiek zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi pic mleka, moze jesc mleko w postaci jogurtow, twarogu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie w takiej postaci syn spożywa nabiał- jogurty, sery wszelkiego rodzaju, mleka samego w sobie nie lubi (ja mam podobnie), więc na razie nie będę go zmuszała do picia, może mu się odmienia, a jak nie, to też tragedii nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śniadanie: kasza jaglana, kuskus z burakiem i jabłkiem. ( zawsze podaję kaszę na śniadanie) II Śniadanie: Owoc ( chyba była gruszka, nie ja podawałam) Obiad: Ciemny makaron z białym serem. Podwieczorek: pół pomidora, dwa plastry wędliny. Kolacja: Kawałek mięsa gotowane na parze, pół marchewki i pasta z soczewicy i ciecierzycy. Przed snem: butla, odstawiłam od piersi Dzisiaj podjadał między posiłkami: orzechy i pestki z dyni. Do tego dostaje syrop z cebuli i sok z dzikiej róży. Do picia woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×