Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BrzuchataAnka

Wstydzę się brzucha w ciąży

Polecane posty

Gość BrzuchataAnka

Mam 19 lat i jest w dość zaawansowanej ciąży, kocham moje dzieciątko i chłopaka, który mi bardzo pomaga, ale nie mogę zaakceptować swojego wyglądu, szczególnie wielkiego brzucha. Przed ciążą miałam piękną spotową sylwetkę a teraz czuje się nieatrakcyjna. Za 2 tyg. idę na wesele brata i kompletnie nie wiem co założyć na ten ogromny brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sklep z ubraniami ciążowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kobieta to problem inny...ty martwisz sie brzuchem a ja tym,ze jestem w szostym miesiacu i nic nadal po mnie nie widac,mimo,ze dzidzius ma juz 651 gram i rozpycha sie...wczoraj mialm wizyte lekarska i siedzac w kolejce z pania w podobnym wieku ciazy (brzuch spory) czulam sie dziwnie. Zaniedlugo bedxie po ciazy a nikt poza mezem nawet nie dostrzega ,ze w niej jestem :-) dla kobiety z brzuszkiem sa piekne. Glowa do gory,ciesz sie tym stanem i poszukaj kreacji w stylu empire,z podwyzszinym stanem jesli brzuch przeszkadza ale ja na twoim miejscu zalozylabym cos do ciala by z duma go prezentowac :-)Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak niektóre chodza latami w ciąży, bo mając 4-8 dzieci to kuźwa połowę życia to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykła Reklama odzieży. Zapewne nie jesteś zacofana i nie wstydzisz się chłopaka przy badaniu ginekologicznym cipki czy przyszłego rodzinnego porodu. Mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 zapewnia nam ze Osoba Bliska ma prawo być przy nas nawet w szpitalu przy badaniu krocza czy zabiegu. A asekuracji jest ważna bo są zboczeni ginekolodzy jak w tym przypadku. Badanie u ginekologa; Lekarz rozpiął rozporek -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×