Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćdobra30tka

Za duża pipa czy za mały członek!

Polecane posty

Gość gośćdobra30tka

Jestem po dwójce dzieci i wydaje mi się że moja pochwa jest dość duża a raczej długa ale w środku, samo wejście na 2 palce ale jak się podniecę niestety dobre 3 palce ale kobiece. Do tego mąż nie ma największego gdzieś 17 cm dł i chyba 14 cm w obwodzie, zależy jeszcze czy jest mocno podniecony. Jak jestem mega podniecona to poprostu nie czuję go wcale chociaż od tyłu boli. Mówiłam meżowi ale on twierdzi '' inne nie narzekały'' . Sama nie wiem co robic, bo przez to mam orgazmy łechtaczkowe tylko, czasami nawet 4 ale co z tego jak po pierwszym razie mąż ma dość a mnie zostawia rozpaloną i do spania. Tak naprawdę jeszcze nigdy nie zostałam zaspokojona do konńca. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam odwrotny problem. Mój chłopak ma około 21 cm i bardzo grubego i mnie to tak BOLI! na twoim miejscu bym kupiła sobie zabawki bądź przedłużacz (penis extender) dla męża jeżeli taki niedosyt odczuwasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet o Ciebie nie dba I tyle xD weź mu powiedz że najpierw ty skończysz A potem on kiedy już będziesz spełniona to chyba lepsze niż tylko dla niego przyjemność haha A pochwa od dzieci się nie rozciąga na tyle mimo wszystko 14 cm w obwodzie to dosyć dużoooo 12 Chyba średnia jest więc może nadchodzi po prostu starość I wszystko u ciebie flaczeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy macie z tymi penisami i piczami za dużo za mało zadaniem penisa jest wprowadzenie nasienia do pochwy w celu zaplodnienia to jego główne zadanie a przyjemnośc to drugie takie tematy uważam za bzdurne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatomicznie rzecz biorą, nie ma czegoś takiego jak zbyt duża pipa. Ani przed ciążą, ani po ciąży, ani jak niektórzy śmieszki wymyślają coś takiego jak "rozjechana". Pochwa może się bardzo rozciągnąć (urodzenie dziecka), ale wraca do swojej pierwotnej wielkości. Jedyne co może ulegać zmianie z wiekiem to jędrność i napięcie pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy kobieta wyczuwa zapach cebuli z pochwy lub wydzielina z dróg rodnych pachnie czosnkiem, przyczyną jest najprawdopodobniej duży udział tych produktów w diecie. Wspomniane warzywa mają wysoką zawartość allicyny Wpływa ona nie tylko na dość nieprzyjemny, ostry zapach miejsc intymnych kobiety, ale także dziwny zapach moczu czy potu. Objaw powinien ustąpić po upływie 72 godzin. xxxx tamten temat chyba usunięto to wklejam tej osobie co ma kłopot z zapachem intymnym tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam odwrotnie, ale nie rodziłam jeszcze, wchodzi mi jeden meski palec... Na szczęście mój nie ma jakiegoś strasznie wielkiego, ale i to boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×