Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kontrabasik45

ręczna biżuteria jak zacząc handel?

Polecane posty

Gość kontrabasik45

Hej, mam w planach otworzenie sklepu sprzedającego przez internet biżuterię ale taką ręcznie wykonywaną. Teraz mam nieco problem z hurtownią , bo te o najlepszym wyświetlaniu w wyszukiwarce niestety, że tak powiem masowo sprzedają z cenami jak w detalu i czy samo prowadzenie będzie pochłaniać bardzo duże koszty? I co z wysyłką - też spoza rankingów czy takie co już gdzies się jakoś reklamują? Bo poczta odpada, traktowanie przesyłek nijak się ma do wysokich opłat. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś z doświadczeniem i udzieli kilku cennych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HunterkaDuchów
ręcznie wykonywana? - o tak, jak najbardziej! Co do spraw organizacyjnych nie opłacam oprogramowania więc akurat na tym się nie znam ale to jak z każdym oprogramowaniem od mniej popularnych firm. możesz trafić na taką, która tak jak ta co ja korzystam się wybije i teraz się promuje po największych portalach, albo na taką co splajtuje i pociągnie cie na dno. ja raczej korzystałabym z tych sprawdzonych rozwiązań. A wysyłka, kurierów jest dużo ale chyba lepiej korzystać z tych firm które już nawiązały jakieś kontakty z kurierami i mają obniżony cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabasik45
Wydaje mi się, że równoczesnie ta co się wybije później może stwarzać zagrożenie że jak Ci się skończy umowa to zażyczą sobie takich opłat za korzystanie z ich dobrodziejstw, że możesz z powodzeniem już zacząć szukać kolejnej firmy hehehe juz nie raz tak było nawet z moja pasta do zebów....było dobrze dopóki było dobrze, zaczeli sie reklamowac i cena wzrosła o 5 złotych na przestrzeni trzech meisięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HunterkaDuchów
Więc tu Cię zaskoczę, miałam krótkoterminowe opłaty, długoterminowe zobowiązania i już przedłużane również i wręcz przeciwnie się stało, bo ceny zostały obniżone w promocji stąd moje jednoznacznie pozytywne wypowiedzi, dbałość o firmę robi swoje, oni zdobywają klientów, mi się dobrze korzysta. No i dobrze dobierają współpracę, inpost to teraz najlepsza firma kurierska, a na pewno najpopularniejsza z tymi swoimi paczkomatami. i nie siedzi wredna menda w okienku na poczcie, tylko normalni ludzie w POKach, kurierzy z głową na karku albo gadający paczkomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalalalla
w takim razie podziel się nazwą bo mi to się jakoś nie chce wierzyć, że dzięki pośrednikowi może być taniej niż u źródła czyli w twoim przypadku u inpostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HunterkaDuchów
to proste, firma zawiązuje umowę z kurierem. on dzięki temu ma więcej paczek, ona sobie potrąca jeszcze prowizję. więc on dla niej zniża cene, ona podbija tylko tak żeby dla klienta było jeszcze atrakcyjnie w stosunku do tradycyjnego bezpośredniego kuriera i w ten oto sposob na sendego.pl możesz wysłać paczkę za 6.99 ze sklepu internetowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam bardzo kolczyki z piórami z pawia. Jest to idealny dodatek do stylu hippie! Zamiast eleganckich pereł zainwestuj w takie szalone kolczyki! Model ten jest dostępny w sklepie internetowym CoZaCena - www.cozacena.pl w bardzo niskiej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×