Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham mojego męża

Polecane posty

Gość gość

bo jest moim mężem...kocham, choć tysiące razy płakałam...to i tak kocham. Dobrze to o mnie świadczy? Dobrze.[cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już nie kocham mojego męża. Mam dość jego chamstwa. Cenie sobie święty spokój. Dobrze mi kiedy go nie ma. Jestem tylko ja i Syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
Jest taka jedna ktora też kocha Twojego męża inie jest to mam ani corka. Ty go nie kochasz Ty jesteś uzalezniona i boisz sie samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:54 Filozofie, ależ stworzyłeś filozofię...prawie uwierzyłam...Mój mąż, znaczy "mój mąż"...kochankami gardzę! Jeśli już mowa o zdradach i samotności, to raczej wybrałabym samotność niż posiadanie kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ w społeczeństwie demokratycznym normy ustala wiekszosc można śmiało uznać cię za nienormalną. Ale dobrze trafilaś, nie martw sie, nie zostawimy cie samej z twoim problemem, to forum jeszcze zrobi z ciebie samodzielną samotną matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum jest zdemoralizowane! w rzeczywistości normą jest małżeńtwo a nie grzeszne, wulgarne, obleśne. wolne zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaki czasów: nieważne kto z kim, byle by...co najważniejsze chore jest to, że młodsi oglądają się za starszymi, wiadomo, że to patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłączam się do Autorki- ja również gorąco kocham swojego męża. Nikt nie jest bez wad, i on, i Ty, i ja, i mój mąż. Wzajemne wybaczanie i miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę piękna piosenka, cudowana - pomaga zrozumieć czym jest małżeństwo, jakim cudem.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×