Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola34_

Samotne 34 urodziny :(:(

Polecane posty

Gość gość
Ludzie to mają problemy z dupy wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostają wam koty hahaha macie wymagania to jesteście i zostaniecie same. Normalne kobiety nie mają problemu z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A85 dziś Mazury x ooo dziewczyno z mazur, zakochać się w tobie i umrzeć szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też34
Każdy ma jakieś wymagania,Ty ich nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A85
gość......... Gdybyście Wy faceci byli normalni byłoby inaczej. Nie przepuszczacie żadnej okazji. Zależy wam tylko na seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola34_
Na tak beznadziejne wpisy nie warto nawet odpowiadac, pewnie w internecie jest taki/taka madry/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez34
Poza tym wymagania to teoria,życie pokazuje,że zakochujemy się często w ludziach ,którzy odbiegają od 'naszego ideału' Ważne jest ,aby ta druga osoba nam się spodobała,to chyba nie jest czymś wygórowanym,a normalnym. poza tym strasznie nie lubię jak ktoś się "mądrzy" i pisze,że jak jesteś sama to znaczy ,że masz wygórowane wymagania...strasznie płytkie to...ludziom różnie się życie układa..niektórym widać ciężko to zrozumieć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to macie szparki żebyśmy mogli je grzmocić, taka nasza rola :-) ślicznotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 lat i zawsze trafiam źle. Byłam teraz sama 2,5 roku i nagle poznałam takiego jednego. Latał,skakał, robił cuda na kiju. Na początku nie byłam zainteresowana, bo powiedziałam sobie, że póki co bede sama. Zawsze gdy kogoś poznawałam to ja musiałam rezygnować z czegoś i się dostosowywać potem tylko żałowałam. No i tak wyszło, że się zauroczyłam po kilku miesiącach albo nawet zakochałam i w sumie wykorzystał mnie i olał. Nagle miał jakieś same problemy i potem uciekł... w sumie podejrzewam, że ma jakieś problemy emocjonalne bo takie cyrki jakie odwalał to nie widziałam jeszcze na własne oczy. I znow jestem sama w sumie jest marnie ale stabilnie. A gdy jestem z kimś to czuje się jak na huśtawce, zawsze sami z problemami się do mnie przyplątują. A wy mimo iż sami to zdarza się wam mieć jakieś flirty czy już nie chcecie? Bo mi do tej pory się odbija tym typkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda pipka z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznione ale dzisiaj to przeczytałem Zycze Ci mnostwa marzen, codziennie usmiechu, zdrowia i zycze Ci jeszcze bys narzeczonego kopnela w dupsko ! Jaki facet pozwoli swojej dziewczynie w dniu urodzin byc sama ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×