Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak delikatnie dać dziewczynie kosza???

Polecane posty

Gość gość

Tak aby jej nie urazić. Nie mogę z nią byc a ona bywa męcząca. nie chciałbym jej też urazić bo to ok dziewczyna i ma dobre zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
delikatnie, ale stanowczo, nie pozotawiajac zludzen Napisz jej smsa, ze lubisz ja tylko jako kolezanke, ale nie jako swoja dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie mozesz z nia byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kto jest naprawdę dowiadujemy się dopiero po daniu kosza,szczegolnie baby sa wtedy żmijowate no ale może ta nie będzie,a delikatnie to powiedz jej ze potrzebujesz teraz samotności i nie w glowie ci związki,potem ze musisz wyjechać i nie wiesz kiedy wrócisz i żeby nie czekala,potem ze nie ma chemii miedzy wami,potem ze była do ciebie wrocila,albo ze się zakochales w innej i nic nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola21
Musisz jednak jej powiedzieć ,że nie chcesz z nią być.Powiedz coś w rodzaju,że jest atrakcyjna,że ma dobry charakter ,ale mimo to nie potrafisz oddać jej całego serca,że próbowałeś,ale nic z tego nie wychodzi i nie chcesz jej dalej zwodzić,bo to byłoby nieuczciwe z twojej strony.Wszystko przedstaw tak aby wynikało,że to twoja wina,że tak się ułożyło. Możesz jeszcze dodać,że chyba jeszcze nie dojrzałeś do wielkiej miłości,że to nie ten moment,że nie możesz oszukiwać takiej dziewczyny jak ona. Gdy to wszystko nie pomoże to musisz być bardziej stanowczy,ale musisz sprawę postawić jasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pewnie seksic sie nie masz problemu:o oblech i dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wolała usłyszeć wprost sorry szukam dziewczyny ale w innym typie . A nie takie zwodzenie. mi kiedys chłopak powiedział że nie szuka dziewczyny , że skupia się na nauce. Mimo to wypisywal do mnie ,czasami dal jakis komplement niewymuszony itd., chetnie sie spotykal i nagle takie cos. pamiętam to do dziś. :O. Pół roku później skumal sie z jakas i sa do dzis. Wiesz jak sie poczulam? :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego on ma brac wine na siebie to baby nie maja wyczucia,sam napisał ze meczaca jest,czyli przechylila szalę równowagi,typowe,usidlic misia nawet jak on wątpliwości,i jeszcze trzeba się pocic żeby niuni nie urazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie cipyy jak facet nie szaleje za wami tzn ze jesteście bo tak wyszło proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jesteś czy te nasze rady można sobie wsadzić poświęcamy czas to choć się odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niego moze byc meczaca,wg niego a wcale tak byc nie musi. Ot,szuka pretekstu a z drugiej strony pisze,ze ona jest ok. Hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szaleć też można nie za kobieta a za czymś co może dac. kasa, seks , czy choćby uroda której może nie być w każdej chwili - do tego oni potrafia świetnie udawać więc nie opieraj się na szaleństwie... bo są tez związki bez tej całej otoczki szaleństwa a jednak tak dobrane , ze partnerzy nigdy by siebie nie wymienili. Szalenstwo można zostawić nastolatkom albo desperatom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mdłe związki mają to do siebie ze na boku jest kochanica,ma szaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam wszystkie odpowiedzi. autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego jest męcząca? Czemu nie możesz z nią być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz żadnego smsa, takich spraw nie załatwia się smsikami tylko w rozmowie face to face.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ona go nie kreci idiotko,nie ma czemu,tak jest i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policja czy prokuratura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kolejne wasze durne pytanie dlaczego mnie nie kochasz,to nie zależy od woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys był dobrym człowiekiem to mógłbyś jej podpowiedzieć co jest z nią nie tak. Sam może do tego nie dojdziesz dlatego zapytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci poza internetem rzadko mają tak zdecydowane poglądy, ale konkluzja jest tu jasna: powiedz jej wprost prawdę, nie licz że się domyśli z Twoich subtelnych aluzji, bo to prawie nigdy nie działa ani na kobiety ani na facetów. Jasny komunikat załatwi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym każdemu tłumaczyła dlaczego go nie chce to bym wyladowała w psychiatryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozumiałam Edziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:50 smieciu, ze stara nie gadasz więc lepiej uważaj jak się odnosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzesz koszyk w dłonie i podajesz go dziewczynie z prędkością nie większą niż kilka cm na sekundę. Większa prędkość nie będzie już delikatna. Pamiętaj też aby koszyk nie ważył za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttanonim

nie zapraszaj na randke i nie proponuj żeby z Tobą chodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×