Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hubert29

iWizerunek zna ktoś?

Polecane posty

Gość hubert29

Chcialbym zacząc reklamować swoją firme w internecie i myslę o agencji reklamowej iWizerunek. Zna ktoś? Korzystaliscie moze z ich uslug? Czy dobrze prowadzą kampanie reklamowe? To bedzie moja pierwsza przygoda z agencją reklamową, chcialbym wiedziec cos wiecej- jak ukladala wam sie z nimi wspolpraca, czy widzieliscie efekty ich dzialan w postaci zwiekszonej liczby klientow. Prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Wlazło
My korzystamy z agencji interaktywnej www.mediaprojectgroup.com Pomagają nam w SEM i SEO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geria
Reklama w sieci jest ważna, chociaż warto zwrócić uwagę również na mobilne formy promocji. Obecnie jest to chyba najszybszy sposób na to, aby dotrzeć z wiadomością do klienta. O marketingu mobilnym możecie poczytać sobie na stronie https://serwersms.pl znajdziecie tam raporty dotyczące komunikacji sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam. Korzystałem jakiś czas temu z ich usług. Zaproponowali kompleksowe działania, które przyniosly zamierzony efekt, czyli- nowi klienci ;) Najpierw przeprowadzili audyt wizerunkowy, a potem zajęli sie marketingiem szeptanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wybor. Mają fajną opcję outsourcingu marketingowego, czyli wspolpracy z ekspertami z roznych dziedzin. A wiadomo, ze niektore branże wymagają specjalistycznej wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktuj sie z nimi- zapewne sami coś ci doradzą. Opinie w necie mają naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubert29
Uff, dlugo mnie tu nie bylo, ale wracam z garścią informacji! Postanowilem skorzystac z uslug iWizerunku- zaproponowali marketing szeptany, co rowniez i mi wydaje sie najlepszą opcja. Na razie zrobili na mnie bardzo dobre wrazenie, mam nadzieje,ze wspolpraca bedzie przebiegac dobrze :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuzińska
ja od kilku lat współpracuję z http://network-interactive.pl/ - nie ma lepszej ekipy i jeśli chodzi o budowę sklepów internetowych i w zakresie skutecznego marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelzasada
Obiła mi się o uszy na nazwa, myślę, że jak ktoś posiada odpowiedni budżet to warto szukać wsparcia wśród takich firm. Jeśli nie pozostaje samodzielnie zaplanować promocję. W zasadzie dużo rzeczy można zrobić po taniości. Dodawanie ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych, czy do katalogów branżowych nie jest drogie, a daje dobre rezultaty. Jak prowadzicie biznes związany z branżą budowlaną, mogę polecić http://polskiebudowlane.pl ten katalog skupia specjalistów z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×