Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niczyja26

Facet mnie nie chciał bo...

Polecane posty

Gość niczyja26

Poznałam 3 lata temu faceta, spotykaliśmy się. Z biegiem czasu zaczęliśmy się stawać dla siebie coraz bliższymi osobami i wtedy zaczęliśmy się spotykać jak para, zachowywać się jak para, myślałam że już wszystko ok, że będziemy razem. Traktowałam tą znajomość normalnie, poważnie, czułam, że jest dla mnie bliską osobą. Tymczasem, gdy umówiliśmy się na spotkanie, jak zawsze rozmawialiśmy, całowaliśmy się to na drugi dzień on.... jest w związku z inną! Napisał mi, że chce się spotykać nadal ze mną po koleżeńsku, ale ja to zakończyłam. Byłam wkurzona i napisałam mu, że zachowuje się dziecinnie i niedojrzale, że zniszczył to co było między nami przez inną, a on się obraził. Nie chciał mnie, bo on się uparł, że dziewczyna musi mieć jego zainteresowania, czyli gry komputerowe i manga. A ja tego nie lubię, więc nie chciał mnie. Facet ma 25 lat. I co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to w wiekszosci egoistyczne,wyrosniete dzieci.gdy maja nowa zabawke,stara idzie w kat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w sumie powinnaś się cieszyć, dorosły facet powinien już wyrosnąć z gier (choć akurat jest to forma rozrywki trochę lepsza niż tv), ale ta manga to przegięcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to w wiekszosci egoistyczne,wyrosniete dzieci x Taaa, a wy kobiety to nie? Każdy człowiek jest egoistą i dużym dzieckiem, tylko że niektórzy potrafią trochę nad tym panować, albo nauczyli się to ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz sie ze masz chlopaka a nie jeszcze marudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×