Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noworodek, a mąż

Polecane posty

Gość gość

Mąż zdradził mnie, jesteśmy po pierwszej rozprawie rozwodowej, a 31 października urodze jego dziecko. Z mężem nie mam konaktu, nie chce, bo ciągle go kocham, a zdradził mnie, zranił. Dziewczyny jak to wszystko zorganizować? Będę miała cesarke, czy on musi przyjść do szpitala, czy jeśli nic nie jest ustalone w sądzie może przychodzic kiedy chce, zabierać synka ? Może ktoras z Was byla w podobnej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f10/jakie-nazwisko-bedzie-mialo-moje-dziecko-p_6594453 Tu masz temat odwrotny, tam laski pisały by jeszcze trakcie ciąży facet składał wniosek o sądu o widzenia z dzieckiem. Więc Ty chyba też możesz. Jego żona w szpitalu zakazywała udzielania informacji o stanie zdrowia, i facet nie mógł nic się dowiedzieć. Póki nie będzie dziecko zarejestrowane to on chyba nic nie może zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty nie pisalas w maju jako Maja, ze cie maz w ciazy zdradzal?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec mojego dziecko nie składał nic do sądu. Chciał zobaczyć USG to mu kilka wysłałam, kilka razy dzonił, żeby umówić się na spotkanie, żeby coś ustalić, ale boję się tego spotkania. Nie chce stresu, nie chce zaszkodzić dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie pisałam jako Maja. Dziecko będę musiała zarejestrować po wyjściu ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko jest Twoje i jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko jest Twoje i jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W małżeństwie jest domniemanie ojcostwa, rejestracja nie ma nic do rzeczy. Macie równe prawa do dziecka. Zdradził ciebie a dziecko może kochać i być najwspanialszy m ojcem i ma pełnię praw do dziecka, decydowania o nim, spotykania się z nim. O szpitalu nie musisz go informować, ale musisz tam podać dane dziecka, skłamanie będzie przestępstwem... Masz być matka, pora dojrzeć...i rozgraniczyć wasze relacje o relacji ojciec-dziecko. Wiadomo że masz trochę czasu na ustalenie wszystkiego: ok miesiąc do porodu i kilka pierwszych tygodni życia dziecka, takiego malucha nie zabiera się na weekendy do tatusia...(karmienie piersią itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o tym i zdaję sobie sprawę z tego. Będę zmuszona do kontaktów z nim jak urodzi się dziecko, mimo że będzie boleć. Ale dzieckiem jako tako nie intersuje się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki wielce kur..ojciec??!! Najwspanialszy??!! No chyba kpiny. Żona w ciazy a on zdradza mi chyba bardziej okrutnym być nie można... tatuś od siedmiu boleści. zamiast wspierać kobietę w tak ważnym dla niej momencie walił jakas kochanice : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec bo chciał dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteście nadal małżeństwem, to rejestracja dziecka nie ma wpływu na prawa ojca do niego. Nawet on sam może iść do urzędu i malca zarejestrować, zanim Ty zostaniesz wypisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że może, ale nie rozmawiamy ze sobą dlatego wole to załatwić sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może warto rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×