Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kciukiem i Noxelia neverending story part 3

Polecane posty

Gość gość
fajna nawet, ale obwieszona jesteś jak choinka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy dasz nowy cover psia mamo ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
knur sam wybierał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obwieszona świecidełkami i różowa bluzka truuu mhrokkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow ale masz już długie włosy a oczy jakie radosne ja się cieszę że wszystko u ciebie dobrze hejtem się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy ma świetne ale buzia cóż.. pulchniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia, wyglądasz paskudnie! Gruba, nalana morda z plasteliny, wielki Noxal, tępy wyraz twarzy, gęba różowa jak świnia, brak zęba, zez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och Anka, ale masz gruba buzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż widać że siebie akceptuje i czuje się adorowana przez swojego faceta to widać po kobiecie jak lubi siebie więc po co ma się na siłę odchudzać ? moim zdaniem wygląda ładnie, jest troszkę pulchna ale nie przesadnie, moim zdaniem jest całkiem ok wygląda kobieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no piękna jak klapa od sracza.Twarz już szersza niż dłuższa.Kiedyś była ładna , teraz to śmiech.Jeszcze w tych różach i czerniach, wczesna doda dla ubogich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe bawi mnie jak ona sobie sama słodzi spod pomarańczy, biedna samotna i brzydka, tata jest o niej prawda i co by nie mówić, to ona jkest brzydka, zwróćcie uwagę na jej twarz, wielka tłusta szeroka ogromna morda, no komu się coś takiego podoba!!!!!??? :D to jest monstrum poprostum, w dodatku ona jest pustą pozerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witowi się podoba niejednemu by się podobała wyolbrzymiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, witowi się podoba nie ryj noxelii tylko to że ma wyprane posprzątane ugotowane i w******ne, zresztą, sama noxelia piisała wyraźnie że on ją traktuje jak zero, więc nie pisz o podobaniu się serio, z taką tłustą nalaną szeroką gębą ona się może podobać jedynie żulom osiedlowym, bo to jest taki typ twarzy, jaknjej matka, taki menelski ryjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abstrahując już od wyglądu noxy i jej związku, to mnie bawi jak ludzie wylewają jad na noxe widząc że ma dobry humor jakby za wszelką cenę chcieli jej go zepsuć a połowa postów należy do kciuka na nielogu tego fałszywca na kilometr czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piertol, ona ma dobry humor pod publiczkę, zresztą jak zawsze. Wit ją bije, jest brzydka, gruba i GŁUPIA DO KWADRATU a co do kciuka to przecież one obie na siebie nawalają co jakiś czas z orange, przeciez one sa mentalnie podobne, menelówy bez urody, wykształcenia i inteligencji, spalić to dziadostwo w peezdu, co za żule jebane dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie mówić i pisać co chcecie i ile chcecie, możecie wyć w niebogłosy, a fakty są takie że noxelia nie zasługuje na to by żyć, i nie zakrzyczycie tych faktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna ma pociągłą twarz inna okrągłą i co ma zrobić? jak dla mnie wygląda dobrze, mi nie przeszkadza jak ktoś ma pełniejsza twarz i wcale to urody nie ujmuje, są tutaj brzydsze np świrlandia, kciuk i tmj są brzydsze od noxy mimo że dwie z nich mają szczupłe twarze kciuk jest spuchnięta obleśnie to już noxa wygląda lepiej delikatniejsze rysy i długie włosy ja zdobią nadwaga nie ale cóż poradzić ważne że siebie akceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak noxa jest ładna tylko trochę gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, czyli noxa jest najładniejsza? :D haha zeszczam się zaraz, ten krzywy ryj nie ma nawet co podstakiwac do takiej tmj, od kciuka jest każda ładniejsza a finka musiałaby dac aktualne foto noxa pogódź się z tym że z takim ryjem, takimi fotami jak dziś wrzuciłaś robisz z siebie tylko pośmiewisko, pokazuje co jakiś czas na czacie twoje foty i dosłownie WSZYSCY mają polew z tego krzywego ryja :) przykro mi noxelia, masz morde jak niewypał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie tam się noxa podoba wyluzowana babka z dystansem do siebie jest sobą i nikogo nie udaje wrzuca bez żenuacji lepsze i gorsze foty przynajmniej kompleksów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że ona jest zaburzona skoro twierdzi że jest ładna, takie ryje jak noxelii można spotkac na dworcach, przy budkach z piwem itp. taki typowy żulowy ryj, taka menelica niczym kciuk, taki żywy chodzący smród zezowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa pogódź się z tym że z takim ryjem, takimi fotami jak dziś wrzuciłaś robisz z siebie tylko pośmiewisko, pokazuje co jakiś czas na czacie twoje foty i dosłownie WSZYSCY mają polew z tego krzywego ryja usmiech.gif przykro mi noxelia, masz morde jak niewypał usmiech.gif eche.. fajne masz zajęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie żulice mają zapadnięte mordy, noxa tam tak nie wygląda weź z takimi tekstami :) wygląda na zadbaną pomijając nadwagę a włosy ma naprawdę piękne, chyba dzięki temu że jest dobrze odżywiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:13 a co ma zrobić, ubrać wór pokutny i płakać że nie wygląda jak modelka ? akceptacja siebie jest najważniejsza, poza tym noxa ma w sobie coś że może się podobać choć wy nienawidząc jej tego nie dostrzegacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam napiszę inaczej, noxelia może być dla siebie najładniejsza jak chce, to jest wszystko nie ważne, ważne jest to że jest po szkole specjalnej, co z miejsca kwalifikuje ją jako debilke, ważńe jest że wit ją bije i traktuje jak poychadło, to się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×