Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słonik1996

dieta jabłkowa 3 dniowa Kto ze mnąą

Polecane posty

przytyłam 4 w 2 miesiace ...Chciałabym na początku zastosować krótką diete 3 dniową ... właściwie na sobie ją przetestuję :) Jeśli nikt się nie przyłączy to nic , sama też dam rade..Chodziarz nie ukrywam ,ze zastanawiałam sie czy znajdą się tutaj osoby ,które może już kiedyś były na tej diecie? Dieta jabłkowa- 3 kg mniej w 3 dni Spis treści [mniej] 1 Na czym polega dieta jabłkowa 2 Dieta jabłkowa- dlaczego działa 3 Efekty 3-dniowej diety jabłkowej 4 Jabłka a zdrowie Na czym polega dieta jabłkowa W ostatnim czasie pojawiło się wiele rozmaitych diet opartych na spożywaniu jabłek, jednak są to diety przewidziane na dłuższy okres czasu. A jeśli chcę schudnąć szybko? W takim przypadku najlepiej zrobisz, jak wypróbujesz 3- dniową dietę jabłkową. Dieta jabłkowa jest dziecinnie prosta: polega na spożywaniu jakiegokolwiek gatunku jabłek i piciu naturalnego soku z tych owoców przez 3 dni.W trakcie jej trwania można jeść tyle jabłek, na ile ma się ochotę i przyrządzonych w dowolny sposób, szczególnie (oprócz surowych) polecane są pieczone. Trzeba jednak pamiętać, by nie używać żadnych dodatków! Powinny być one zjadane ze skórką, ponieważ jest ona źródłem cennych witamin i minerałów. Sok jabłkowy musi być wyciśnięty samemu, nie wolno pić soku kupionego w sklepie.Jedzenie samych jabłek może wydawać się podejrzane, jednak skutki takiej diety dla zdrowia są wyjątkowo korzystne. Fakt, że jabłka zawierają znikomą ilość kalorii, a znaczną ilość witamin i składników odżywczych, sprawia, że można schudnąć nawet do 3 kg i to w sposób zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naplo23
Ja nie stosuję takich diet wolę swoją czyli jem regularnie zdrowe posiłki i takie bym miała energii na cały dzień;) owoce jadam owszem ale na 2 śniadanie i podwieczorek;) do tego przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl no i oczywiście ruch dużo ruchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×