Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stellar_999_

niemowlę wymiotuje po mleku modyfikowanym i zanosi się przy próbie podania mleka

Polecane posty

Gość stellar_999_

niestety nie mam wystarczająco pokarmu i chociaż bardzo chciałabym karmić moją 2 miesięczną córeczkę piersią to nie daje rady, w jednej piersi mleko zanikło a w drugiej jest tyle co kot napłakał więc próbowaliśmy ją dokarmiać mlekiem modyfikowanym wypróbowaliśmy bebilon, bebiko, enfamil i po każdym strasznie wymiotuje a teraz nawet jak tylko próbuje podać jej butelkę to się zanosi aż nie możemy jej uspokoić i tak strasznie się maluszeek denerwuje pręży i trzęsie :( jak ją przekonać do butelki bo wiemy że jest głodna ale nic nie skutkuje i jakie mleko podać skoro wizyte u pediatry mam dopiero jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest glodna. Pokarm ci nie zaniknal bo sie produkuje na biezaco. Przystawiasz jest a nie przystawiass to go nie ma. I nic temu nie zaprzeczym wymioty po mm bo jej szkodzi. Wiem bo to przerabialam. Powoduje refluks. Jak sie upierasz przy mm to sprobuj bebilon pepti lub nutramigen. Jest.lzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bebiko na kolki i zaparcia, polecam , do 6 miesiaca zycia dawaøam swojej potem przeszlam na zwykle bebiko 2 troche nie bardzo jej podeszlo ale przyzwyczaila sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj jeszcze Nan. Moze byc tez nieodpowiedni smoczek, tzn za duza dziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze alergia i dziecko potrzebuje nutramigenu lub po prostu za duzo jej podajesz dlatego zwraca pokarm. Ktos wyzej dobrze City pisal, mleko nie znika ot tak. Jak bedziesz karmila to bedziesz miala pokarm. Moze warto isc do doradcy laktacyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystawiaj jak najczęściej, śpij z dzieckiem przy piersi. Zamów doradcę laktacyjnego! Poszukaj pomocy na hafija. Pl Może mała korekta przystawiania. W tym czasie często jest kryzys laktacyjny. Nie poddawaj sie! !!!!! Mówię to ja matka dwójki, syna karmiła dwa lata, córkę na razie karmię ponad rok, ona wcale nie umie pić z butelki. Przystawiaj dziecko, wyluzuj, nie stresujące Puste piersi o niczym nie swiadcza, moje też są puste i miekkie, a wykarmiam dziecko bez problemu. Odwagi! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×