Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy z ojcem, a dorosłe życie

Polecane posty

Gość gość

Witam. Otóż mój ojciec całe życie okłamywał moją mamę, już kiedy byłam mała miał kochankę, w wieku 14 lat przeżyłam traumatyczny rozwód rodziców, jego zdrady wyszły na jaw. Teraz mam 22 lata i boję się komukolwiek zaufac, myślę, że wszyscy będą tacy sami, jak mój ojciec. Czy ktoś też ma taki problem? Jak sobie z tym poradzić? Przeraża mnie myśl, że ta sytuacja mogłaby się powtórzyć, nie wyobrażam sobie mieć męża. A jednocześnie nie chcę być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie do ciebie, rozwod, mlodsza kochanka... Ja mam faceta, ale z tylu glowy mi siedzi ze jak bedzie mial kryzys wieku sredniego to mu odbije i poleci do mlodszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martw sie zebys nie byla taka jak Twoja matka to nie bedziesz zdradzana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej milcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się na zapas, a w przyszłości zostawiaj każdego, który Cię nie będzie szanował podobnie, jak Twój ojciec nie szanował matki. Nie daj sobie wmówić, że istnieje coś takiego jak miłość bez szacunku do kobiety, bo nie istnieje. Szacunek to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z reguły jest na odwrót wiec nie masz sie czego obawiac to tylko zalezy od twojego faceta a nie od twojego ojca . Twoj facet cie nie zostawi ale ja sie bardziej boje ze ty go mozesz zostawic wiec poszkodowana osoba moze byc twoj facet a nie ty > Ale to juz jego problem ze sie zwiazal z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby dlaczego ja go moge zostawic? po czym to wnioskujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×