Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlciaMonolcia

Opinie o wózkach Maxi cosi Stella czy X lander X cite?

Polecane posty

Gość OlciaMonolcia

Proszę mamy o opinie o wózku stella lub X-cite. Zastanawiam się, który wybrać a w moim mieście żadnego nie ma w sklepach żeby go "pomacać". Może któraś z Was użytkuje i może podać jakieś wady lub zalety? Poprzednio miałam Mure 4 i była super jeśli chodzi o dziecko zimowe, ale była zbyt wielka i ciężka, chciałabym coś czym będe mogła manewrowac między połkami w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Stellę, sprawdza się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaMonolcia
Zadnych wad nie zauważyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaMonolcia
Może jeszcze jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stelli jest meeega malutka spacedrówka a x- pulsie mało zabudowana. Jak chcesz ładny i solidny a przede wszystkim funkcjinalny wózek to obejrzyj sobie Anexa Cross. To nowy wózek, bardzo ładny i dużo bardziej funkcjonalny od tych co wymieniłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj z tym anexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o x-landerze jest dużo opinii na necie. niestety mnie one odstręczyły od tych wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli cię, że Anex jest taki dobry, że każesz z nim spie...ać???? Akurat to dobry wózek i bardzo funkcjonalny i również go polecam. Stella i X-cite małe kółka i słabiutkie spacerówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znooooowu anex. Tak spíerdalaj z tym dziadostwem. Chyba juz tu dziewczyny pisaly ,krzywe staże,problemy z kołami. Po co kupic goowno i bujac sie po serwisach jak mozna odrazu kupic inny dobry wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nawet nie miałeś szans dotknąć tego wózka i trochę kultury proponuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj wózka jakim jeździ moja córeczka!!! Starałam się kupić dziecku najładniejszy i najlepszy wózek i zdecydowałam się na Anexa. Jest naprawdę super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggisand
Ja kupilam x-cite i odeslalam go po 3 dniach. Fajny dla mamy, dla dziecka mysle ze niezbyt wygodny chyba, ze chodzi sie tylko i wylacznie po galeriach . Zero amortyzacji a kolka to plastik. Trzesie nim bardzo na kazdej, nawet najmniejszej nierownosci i przednie kolka bardzo slychac.Poza tym za ta cene mozna miec wozek z rozkladana buda- w -cite jest krotka, i nie pachnacy tak bardzo chinszczyzna. Na plus latwe skladanie, mozliwosc ciagniecia za soba, waga - czyli to czym sie kierowalam przy zakupie wozka i to byl blad. Moze gdyby kolka byly pompowane albo chociaz mial jakakolwiek amortyzacje to bym go zostawila a tak to wolalam go oddac i kupic inny - kupilam uzywany i jestem mega zadowolona bo choc moze jest ciezszy to wiem ze mojemu dziecku bedzie w nim wygodnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są wózki z malutkimi spacerówkami i kółkami, raczej tylko po centrach handlowych i frówniutkich chodnikach. Polecam zobaczyć Anexa Cross, jest leciutki ale ma o wiele lepsze warunki jezdne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam właśnie Anex Cross i mogę ci polecić. Spacerówka spora w porównaniu do maxi cosi czy x-landera. Dla mnie o wiele fajniej zabudowana gondolka. Fajna amortyzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobny ale lepiej amortyzowany jest Anex Cross, proponuję obejrzeć na żywo, naprawdę fajny wózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Z wlanego doświadczenia i koleżanek wole wózki od Anexa . Teraz wypuścili nowa linie i mam zamiar kupić do drugiego dzidziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×