Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy są tu mamy rocznik 83

Polecane posty

Gość gość

ile macie dzieci i ile mają lat? macie dom czy mieszkanie ? z kredytem czy bez? Pracujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 dziecko 3 lata budujemy dom , kredyt na wykończenie pracuję - praca biurowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek 2.5 roku, drugi urodzi sie w styczniu. Mamy z mezem dom na kredyt, mieszkam w UK, obecnie pracuje kilka godz/tyg z domu. Wczesniej praca biurowa na caly etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam troje dzieci, 10 , 6 lat i najmlodsza 8 miesięcy. Mamy dom w kredycie. Maz ma wlasna firme, a ja mu pomagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszka22
Mam 2 dzieci, 7 lat i rok. Mamy mieszkanie, będziemy niedługo spłacać pozostałą część kredytu i pomyślimy nad budową domu. Obydwoje z mężem pracujemy, prace mamy stabilne, chociaż trochę stresujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek prawie 4 lata. Dom po tesciach. Maz ma firme... i planujemy drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 13 lat. Mamy własne mieszkanie, planujemy kupno domu. Pracuje na kierowniczym staniwisku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 3 lata Mieszkanie bez kredytu Aktywna zawodowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek ma 13 miesięcy, drugie dziecko(- jeszcze nie znam płci) urodzi sie pod koniec lutego. Konczymy budowę domu, planujemy wprowadzke na wakacje 2017, dom bez kredytu , pieniądze odlozylismy z pracy za granicą. Zamierzamy otworzyć w pl wlasna działalność w której bedziemy pracować oboje z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka 2 lata. Wynajmujemy mieszkanie. Oboje pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka 3 lata. Ja nie pracuje. Maz caly czas pracuje w UK widujemy sie kilka razy w roku. Czyli nuda i paskuda. Ja zbyt piekna nie jestem no ze ladna to raczej nikt nie powie. Corka podobna do tatusia marna jak on. Tatus tez wzroku nie przyciaga do tego ciagle na wyjazdach. W zime odzieje ten swoj stary wytarty fioletowy plaszcz tatus przyjedzie ubierze drelichy i pojdziemy na spacer z mala niuncia ktora juz obkupilam na gecie. Bedzie git i majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×