Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość RitaM

Najlepsze ubezpieczenie OC

Polecane posty

Gość RitaM

Jestem w PZU ale zniżki jakieś marne, co roku podwyżka składek i zniżki się tracą. Zmienić? Zaznaczam, że jeżdżę bezwypadkowo póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do jakiegoś brokera ubezpieczeniowego. Internetowe porównywarki tylko wyłudzają mnóstwo danych osobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolakaka
Dobre porównywarki nie wyłudzają, a pozwalają znaleźć dobre ubezpieczenie i dzięki takim jak https://superpolisa.pl/ mozna sporo na OC zaoszczędzić. W przypadku OC trzeba szukać najtańszej polisy, co innego z AC, gdzie liczy się nie cena a zakres ubezpieczenia moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OC mam w AXA https://blog.axa.pl/ ale nie tylko bo jeszcze dodatkowe ubezpieczenie dla syna i mi oni bardzo pasują, ale jeśli nie masz pewności możesz poszukać w necie, czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kilku porównywarek skorzystałam, najtaniej wyliczył mi kalkulator cuk. Chyba najlepiej to samemu sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryś22
na porównywrce nie jest źle. ja ostatnio znalazłem swoje ubezpieczenie auta na rankomacie i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to najtańsze :) Kalkulator cuk warto faktycznie warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.rankomat.pl I wszystko tam znajdziesz, wybierzesz co Ci się najbardziej będzie opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzić na kilku porównywarkach radzę. W cuk fajnie że można w ratach płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj może na forach samochodowych lub tego typu stronach. Ja przeważnie znajduję tego typu rzeczy na www.mojeauto.pl lub www.auto-motor-i-sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej poszukać takich informacji na stronach motoryzacyjnych zamiast, tam będzie tego więcej. Może na www.mojeauto.pl coś tym mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w pzu i zapłaciłem za 1,3 2007 . 620 zł lub 690 1,3 2005za nowy rejestracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkoncuzadowolony
RitaM miałem bardzo podobny dylemat. Od zawsze jeżdżę przepisowo, nigdy nie otrzymałem żadnego mandatu ani nie miałem kolizji drogowej, a za ubezpieczenie płacę cały czas tyle samo. A co gorsza w tym roku doszło jeszcze podniesienie składek. Jak na razie nic nie wskazuje na to, aby ceny OC nagle przestały rosnąć, dlatego ja zdecydowałem się na zmianę dotychczasowego ubezpieczyciela i wybór najtańszego. W moim przypadku najkorzystniejsza okazałą się oferta http://www.mtu24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że w concordii maja fajną ofertę. sama od dłuższego czasu korzystam z ich usług, raz likwidowałam szkodę i muszę przyznać, że jak do tej pory jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest bardzo fajna rozbudowana porównywarka na rankomat.pl. Można sobie szybko tutaj porównać OC w kilkudziesięciu miejscach. Nie trzeba osobno przeklikiwać stron iluś tam towarzystw ubezpieczeniowych i każdorazowo wpisywać te same dane. Wystarczy jedno uzupełnienie formularza który jest po prostu powielany i odsyłany firmom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zmieniaj, ja tam na Hestię zmieniłam i się nie zawiodłam, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×