Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dawad

Rozstanie z mojej winy

Polecane posty

Gość Dawad

Witajcie. Mam problem. Są tu ludzie którzy przeżyli pewnie to co ja teraz. Zostawiła mnie dziewczyna ( mam 21 lat ona 19 ) mam dziecko z poprzedniego 6-letniego związku. Opowiem wam historię i proszę o radę. Poznaliśmy się w klubie przez przypadek nie jest to laską typu jakiś szlauf. Starałem się i rozkochalem w sobie z czego jestem dumny. W sierpniu pojechaliśmy na wczasy do Zakopanego. Nie miałem na to pieniądzy ale podjelem dość złą decyzje. Pieniądze które miałem na życie przeznaczylem na te wakacje a pieniądze na opłaty na życie. Nie chciałem by była zawiedziona dlatego tak postapilem. Gdy wróciliśmy zaczęły mi się problemy finansowe poprzednia partnerka odebrała mi prawa do córeczki , straciłem prace czyli wszystko w jednym miesiącu. Powiedziałem jej o pracy lecz nie o problemach finansowych bo dla mnie to klęska kwestia chromosomów Y . Udawałem ze jest okej by jej nie martwić. Nigdy nie widziałem jej takiej szczęśliwej jak na tych wczasach. Potem zaczęły się telefony z bankow nie zaplacone alimenty i brak pieniędzy na jedzenie. Zaczęliśmy się kłócić bo draznilo mnie wszystko i kłótnie były o byle. Gdy chciałem jej powiedzieć prawdę bo nie dawałem sobie rady już, zrobilem kolacje świece. Przyjechała zjadła i powiedziala ze ma dość I odchodzi. Popłakałem się jak dziecko pobieglem za nią ale z jej determinacja do tego nie mialem szans. Pojechałem prosiłem blagalem i nic. Nie wiem co robić. Najwiekszym problem są jej przyjaciele którzy mówią nie odpisując mu niech spad coś. Dziękuję. Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×