Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja krzywonos

Korekta nosa kwasem hialuronowym

Polecane posty

Gość Alicja krzywonos

Witam, nie wiem czy istnieje już taki temat, dlatego postanowiłam go założyć. Chciałabym poprawić wygląd swojego nosa, jest duży, szeroki i ma garbek po złamaniu. Zaburza mi symetrię twarzy. Czytałam, że jest możliwa korekta mojego nosa kwasem hialuronowym bez konieczności operacji (boję się jej). Mam pytanie czy są jakieś osoby, które miały robiony ten zabieg i czy są z niego zadowolone. Czy udało się optycznie zmniejszyć nos za pomocą kwasu? Bardzo proszę o odpowiedzi i z góry za nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki garbek? jak duzy to nie wiem ile musialabys wyebac tam tego kwasu, pewnie co rok trzeba to powtarzac, a i sa tez przeciwskazania do stosowania zastrzykow z kw. hialuron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja krzywonos
Garbek nie jest duży, taki typowy po złamaniu w dzieciństwie. Wiem, że zabieg trzeba powtarzać, ale nie przeszkadza mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja krzywonos
Bardzo proszę jeszcze o opinie i porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje zeby sobie pindolka ostrzykiwal kw. hialuronowym, bede miec lepsze odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy byłaby możliwość wykonania zabiegu u 15 latki? Posiada ona garb na nosie, który wygląda nie estetycznie i sama nie czuje się z tym dobrze. Od wielu lat zmaga się z wyzwiskami na ten temat co doprowadzą ją do płaczu. Na operacje jest jeszcze za wcześnie i nie ma do tego żadnych wskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialny zabieg robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka_P
Ja miałam operacyjną korektę nosa u dr. Pabiańczyka i na pewno nie jest on jakiś bardzo nie przyjemny, a efekt tak na prawdę wszystko wynagradza. Nigdy nie słyszałam o korekcie kwasem hialuronowym i nie wiem czy to jest tak skuteczne rozwiązanie jak operacja - na Twoim miejscu wolałabym chyba przezwyciężyć strach i udać się na operację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×