Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario

porodówki w trójmieście

Polecane posty

Dziewczyny gdzie po ludzku rodzić w trójmieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA12
Szpital Wojewódzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na Medicover
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anima
A ja tam polecam szpital PCK w Redłowie. Świetne warunki, po remoncie i fajne położne (chociaz jak wszedzie zdarzy sie "gadzina")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez polecam
Redlowo- super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_a
ja rodziłam w szpitalu miejskim, wieczorem i czekalam z bolami porodowymi, bez wod plodowych i z rozwarciem na 4 palce aż lekarz dyzurujący skonczy przyjmowac swoja prywatna pacjentkę, zeby mnie skierowac na sale porodowa z patologii ciazy, az musiala go pielegniarka upomniec... to jedyne moje niemiłe wspomnienie, za to na porodowce trafilam na super polozna i lekarke. rodzilam tam dlatego ze tam chodzilam do szkoly rodzenia ale słyszalam duzo pozytywnych opinii na temat szpitala w redłowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamus74
Też rodziłam w Rełowie. Nie narzekam - czysto, schludnie, miła atosfera. Tyle, że prywatnie chodziłam do ordynatora - bo autorytet (poza tym nie miałam swojego lekarza, a tego mi poleciły znajome kobiety), a w szpitalu nawe mnie nie poznał. Dlaczego? Bo nie zapłaciłam dodatkowo. Jest mi to w sumie obojętne, bo nie oczekiwałam na fory. Żal mam tylko o jedno: przy pierwszej wizycie mówiłam mu, jaki był termin poczęcia; on twierdził, że wcześniejszy (że dziecko jest starsze). Tak powiedział, pomyślałam lekarz, pewnie się nie myli. A skończyło się tym, że leżałam 10 dni na patologii, miałam 3 próby oksytocynowe i urodziłam wg obliczeń w 43 tygodniu. A z moich obliczeń wynikało, że dziecko ma jeszcze kilka dni. I co z tym autorytetem?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko
czy może któraś z Trójmiasta rodzila w wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_a
moja kolezanka rodzila pierwsze dziecko w wodzie w Pucku, byla bardzo bardzo zadowolona z drugim nie zdazyla juz wejsc do wody:-) bo zanim dojechala do Pucka to maly byl juz na swiecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...
troche daleko do Pucka....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tczew...dwa porody wszystko super 2h od przyjazdu dziecko na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ja rodziłam na zaspie i na klinicznej,zaspa czystsza i "bogatsza",za to kliniczna -bardziej profesjonalnie przykladają wagę do zdrowia dziecka (badali na wszystkie mozliwe sposoby,robili np usg główki dziecka a na zaspie nie) a sam poród?... chyba jednak wybrałabym zaspę,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×