Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek wielofunkcyjny z fajną spacerówką

Polecane posty

Gość gość
Ja Powiem Pani, że u mnie Anex sprawdza się fajnie i nic nie reklamuję. Wybrałam go głównie ze względu na duże kola i fajny wygląd. Mieszkam pod W-wą i naprawdę wózek się sprawdza, Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo które wózki wielofunkcyjne majà fajną i ładną spacerówkę. Przy córce miałam Abc Desing model Cobra . Miał super spacerówkę z tym ze kubełkowa. A teraz mam Anex Sport. Rozklada się na płasko do spania i jest bardzo funkcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam Anexa Sporta właśnie ze względu na spacerówkę. Była większa niż w innych wózkach i wózek wydawał się solidniejszy. Na razie jestem bardzo zadowolona i polecam właśnie ten model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport ma super spacerówkę. Duża i wygodna. Zabudowana . Rozkładana do spania. Napinana w oba kierunki. Długa rozpinana budka chroni przed wiatrem i przed słoncem. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na temat wózka wielofunkcyjnego ze spacerówką się nie wypowiem, ale ja zaryzykowałam i kupiłam spacerówką z możliwością wożenia maluchów od urodzenia, nitro i powiem szczerze, że się sprawdza..w zimę dodatkowo śpiworek i jest super, a na wiosnę akurat wersja spacerowa jak znalazł już, praktyczne w sumie rozwiązanie, koszt w sumie niewielki, i do tego wózek lekki i do transportu wygodny, bo składa się jak parasolka..dla mnie wystarczający..bez przeinwestowania na siłę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bebetto i też jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjną spacerowkę ma wózek wielofunkcyjny Ecco Mondo z expandera, też przede wszystkim ze względu na bardzo dobrej jakości tapicerke, z której schodza wszelkie zabrudzenia bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,jeżeli mogę polecić fajną spacerówkę to tylko Anex Sport . Porównywałam dużo wózków ale w Anexie spacerówka jest największa . Poza tym Anexa dzięki dobrej , regulowanej amortyzacji prowadzi się super bez żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największą i najlepiej wyprofilowaną spacerówkę mają Anexy. Szukałam długo ale większość siedzisk była mała. Anex wygrał a sprawuje się bardzo dobrze . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport. To właśnie te wózki mają fajne i wygodne spacerówki. Rozkładane do spania (3 regulacje oparcia) , regulowany podnóżek , wkładka dla młodszego dziecka, duża budka z wszytą moskitierą , okrywa na nóżki, montowana w oba kierunki. I co naprawdę ważne to to że jest napięta na odpowiedniej wysokości i że wygląda jak naprawdę spacerówka a nie typowa część wózka 2w1. Do tego fajna kolorystyka i dobra jakość materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo fajne wózki ale ja jednak wybrałam nieco tańszy ale tak samo świetnie zrobiony i dobrze wyposażony amelis HUGO, wiem że to pierwsze dziecko i nie powinnam oszczędzać ale jednak teraz właśnie kasa jest najbardziej potrzebna i rozsądek wziął górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek 2w1 Anex Sport. Spacerówka duża, rozkładana do spanie, zapinana w oba kierunki jazdy, regulowany podnóżek, duża głęboka buda która chroni przed słońcem albo wiatrem, okrywa na nóżki, pasy 5 punktowe, pas krokowy, barierka z regulowaną wysokością oraz odpinana jedną ręką, wkładna dla młodszego dziecka, materiały oddychające i łatwe do czyszczenia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hryzantemka29
Nasza Laurka dostała od dziadków na prezent własnie ten amelis hugo, nie pytałam ile kosztował bo to w końcu prezent, ktory się dziadkom udał :) babcia tylko z pogody nie jest bardzo zadowlona, bo dzwoni i pyta kiedy będzie mogła malutką "karetą" powozić, a u nas ciągle pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarysewska
Ja też dostałam wózek w prezencie od rodziców i nie narzekam, bo kupili mi dokładnie ten, na który się czaiłam czyli Vicco od adamexu ;) no i jak dla mnie ma świetną spacerówkę, bo to model 2w1 i uważam, że mega się prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1331
A widziałyście Chicco Kwik One? To fajna spacerówka, na której można też zamontować gondolę. Moja siostra ma ten wózek, bardzo mi się podoba, że jest wąski (rozstaw kół), lekki i widać, że wygodny dla jej synka. Taki idealny do miasta, gdy spaceruje się i po parkach, i po chodnikach, i po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Stokke Xplory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj one mi się strasznie podobały jak w necie oglądałam za to w sklepie na żywo już mniej, dlatego wybrałam x-landera x-cite, wydał mi się dużo bardziej solidny i też leciutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vega może i ma fajną spacerówkę, ale za to wadliwy hamulec Nie polecam!!! Szkoda czasu na ciągłą zabawę z serwisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Jak się nie potrafi wozić dziecka w wózku to się wozi w taczce! Ja kupiłam ten wózek że względu na dobrze umieszczony hamulec i nie miałam z nim najmniejszego problemu! Kupiłam na allegro gondole z fotelikiem a później dokupiłam spacerówke! Pozdrawiam serdecznie producenta! Wasz nowy wózek sawo jest piękny!teraz tylko czekać na kolejnego potomka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm

A ja właśnie zamówiłam x-landera online, mam jeszcze dwa miesiące do terminu porodu ale wolę to wcześniej załatwić, fajnie że teraz można kupować i oglądać bez wychodzenia z domu, zamawiam i mogę go oddać jak się nie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielka

wózek 2w1, od grudnia jestem posiadaczką wózka muuvo quick. Mega ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-Górska

Kupiłam wózek vega sport w styczniu 2017 roku używam już spacerówke polecam wszystkim mamą które szukają polskiego wózka w dobrej cenie!podświetlana spacerówka jest super! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Moim zdaniem anexy są bardzo dobre. Sama mam model sport z opcją 3w1 i jestem zadowolona. Wózek poręczny, zgrabny i zwrotny, lekko się prowadzi i fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×