Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa woli stawiać sobie wypasiony nagrobek za życia zamiast pomóc wnuczce

Polecane posty

Gość gość
gość dziś 14:06 ojciec dziecko jakies ze nie umie sobie kupic sam?ty moglas mu kupic a nie zadac od babci. xx ja prdl jakie żmijowate suczyska tu siedzą :o baba nie mogła masażera pożyczyć na parę dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze kup sama kilka masazerow na zapasa zamiat np.nowego tel albo tableta albo nowych butow na dyskoteke i bedziesz pozyczac rodzinie,sasiadom i wszystkim w potrzebie.a od babci sie odwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka jest starsza od swojego syna i pewnie bardziej potrzebuje tego masażera od chłopa w kwiecie wieku. Można komuś pomagać, ale nie żerować na starszych i jeszcze mieć pretensje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak wygląda katolicyzm. Banda podłych zawistnych debili pierdzielących o wielkich chrześcijańskich wartościach ale nie wdrażających ich w życie. Fałsz i obłuda nawet muslimami tak się nie brzydzę choć ich nie trawię jak wami katolami. Wielki rzyg na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie że niektórzy w wieku 68 lat mają problemy zdrowotne i nie jeżdżą na nartach ani nic z tych rzeczy. Często jest to uwarunkowane genetycznie. Super przykład, to że twoja matka jest zdrowa to nie znaczy że wszyscy w jej wieku są. Niektórzy w tym wieku umierają albo już umarli. Tak samo jak niektóre dzieci rodzą się zdrowe, a niektóre z chorymi nóżkami. I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rodzica tego dzieciaka maja samochod,televizor,nowe telefony,nowe ciuchy,perfumy,chodza do fryzjera ,na przyjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diagnoza diagnoz no niestety masz rację :o zgadzam się w 100% a autorce powiem tyle Rozumiem twoje rozgoryczenie ale olejcie babę i wspierajcie bratanicę jak do tej pory całą rodziną. Pięknie że wspieracie ich finansowo i duchowo. Tego się trzymajcie, a ona zostanie rozliczona za swoją pychę w odpowiednim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xx ja prdl jakie żmijowate suczyska tu siedzą pechowiec.gif baba nie mogła masażera pożyczyć na parę dni? xx Skoro uzywa codziennie , to nie mogła, jasne ? A syn moze sobie sam kupic, niepełnosprawny intelektualnie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 14;01 idealne podsumowanie ! Zgadzam sie w 100 %. Sprawa ma jak zwykle 2 strony medalu.. Ale autorka w rodzinie ma jedynie sprawne, aktywne i zadbane osoby, a tesciowa to oczywiscie gruba, siedzaca na tylku i ograniczona kobieta.. Klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek niech sobie tym masażerem po głowie sobie pojezdzi skoro taki bystry. Biedna kobieta wychowała życiową niedojde i jeszcze na stare lata ma mu uzyczac swojego sprzętu codziennego użytku. Mi by było wstyd prosić o coś takiego matkę czy babcię. Zresztą masażer to bardzo osobista rzecz. Jak bateria w wibratorze c***adnie to tez idziesz pożyczyć od matki? Albo jak skończyly ci się czyste gacie idziesz do babci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"do tej pory co niedzielę ją gościli i w każde święta" wow! No to faktycznie zmienia postać rzeczy. Teraz za te obiadki wystawiacie jej rachunek w postaci odebrania jej własności po śmierci. Gratuluję szczodrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest cos takiego jak wolny wybor w naszej religii.nikt nikomu nic nie kaze i narzuca.a to ze ktos ma inne marzenia i piorytety to jego wlasna sprawa a nie twoja autorko.nie mozna potepiac tesciowej bo chce zyc po swojemu.tesciowa cie nie okrada,nie wykorzystuje,nie wtraca sie,wiec jest idealna tesciowa.ona swoj obowiazek spelnila wychowujac wlasne dzieci.dzieci staly sie pelnoletnie i zalozyly wlasne rodziny i jej rola sie skonczyla.ma prawo do odpoczynku i spelniania swoich marzen i celow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni właściwie nie mają nic swojego bo mieszkają u teściów czyli u rodziców żony więc wszelkie telewizory i inne sprzęty należą do tych rodziców. Mieli mieszkanie ale spieniężyli je żeby ją postawić na nogi i udało się. Samochód mają bo niby dlaczego mieliby nie mieć? to nie jest żadna fanaberia tylko niezbędna rzeczy aby wozić dziecko do szpitali, lekarzy i na rehabilitacje nie pomyślałaś o tym? a ciuchy? no oczywiście, że mają bo niby dlaczego mieliby chodzić nago? nie rozumiem o czym ty w ogóle mówisz? w ogóle o jakich ty luksusach mówisz telefon to jest taka niezwykła rzecz? płacą abonament to mają z resztą to też jest niezbędna rzecz przy takim dziecku. Oni nawet marzyć o jakichś lepszych rzeczach nie mogą. Tacy ludzie nie żyją tak jak ty czy ja co złośliwie próbujesz tu zasugerować. Mają tylko niezbędne minimum, zwykłe telefony, 16 letni samochód, zwykłe ubrania a o lepszych kosmetykach nawet nie myślą, owszem zawsze na gwiazdkę robimy im od siebie fajne prezenty w tym kosmetyki ale sami sobie nie kupują. Co ty myślisz, że rodzice takiego dziecka żyją sobie lajcikowo i może jeszcze mają swoją willę i 3 auta? Nie życzę ci takiej choroby w rodzinie choć może wtedy nie pieprzyłabyś złośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie ma co się pytać na forum, to zawsze znajdą się jakieś nienormalne baby, co to na przekór wszystkiemu będą pisać "na odwrót". A prawda jest taka, że to Ty masz rację, teściowa ma nierówno pod kopułą i każda osoba tutaj nie chciałaby mieć takiej osoby w rodzinie. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diagnoza diagnoz dziś autorko o co ci chodzi? TAK WYGLĄDA KATOLICYZM I NA TYM WŁASNIE POLEGA! JP II na ścianie i wielkie opowiadanie jakim to był dla mnie autorytetem, Franciszek w tv, łzy w oczkach jak przyleciałna to śdm, duma z Jezusa, święcenie jajeczek, ubieranie choineczek, gadżety i powierzchowność ale kiedy przychodzi do przeobrażenia tych autorytetów w czyny to "SPIER/DALAJ MOJA KASA, MOJA, MOJAAAAA! w doopie mam chorą wnuczkę, moja sprawa, nic nie muszę, jesteś podła że w ogóle wspominasz, że mam nie budować sobie wymarzonego mauzoleum, moja kasa i se ją spalę i nic wam do tego hahaha" TAK WŁASNIE WYGLĄDAJĄ KATOLE! kupa piertolenia i zero uczynków! x AMĘT! :P zgadzam się katole to najgorszy typ podludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autorka Zlorzeczaca teściowej to niby lepsza? I w dodatku złodziejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wogole nie powinna autorka wiedziec ze tesciowa kupila grobowiec.blad byl ze tesciowa sie pochwalila.powijna to w tajemnicy trzymac.autorko ile osob w waszej rodzinie ma nowoczesne telefony?ile jest samochodow w rodzinie?ile jest komputerow i tabletow w rodzinie?ile osob pali papierosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie się Wyrażasz na temat teściowej. Pewnie jej syn jest dumny że jego żona tak się Wyraża o jego matce. Kwintesencja delikatności i życzliwości. Dobrze że teśc tego nie słyszy bo zmarłby na zawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż myśli podobnie o swojej beznadziejnej matce i o kij wam chodzi z tymi telefonami i telewizorami w ogóle? Umiecie czytać? POWODZI NAM SIĘ dlatego złożymy się i damy im te pieniądze na rehabilitację w delfinarium nie żądając zwrotu tylko wkurzyłam się na tą wredną babę, że olewa własne dziecko i wnuczkę, a serio mogła raz im to pożyczyć i trochę byłam zła na szwagrów że od razu do nas z tym nie przyszli tylko do tego pustaka poleźli (tak wiem: ona już swoje zrobiła ple ple ple - szkoda gadać z takimi betonami, na szczęście zdrowa część społeczeństwa zgadza się ze mną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgrywasz głupią i próbujesz wszystko zwalić na teściową bo Sama nie chcesz już ładować kasy w chorego dzieciaka. Tak najłatwiej, ograbic starszą kobietę i w dodatku ją oczerniać. Jak dajecie im takie wsparcie to czemu masz ból d**y o ten grobowiec? Nie chcesz dawać kasy to nie dawaj, a nie wymuszasz na innych pomoc gdy już Cię nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tu kiedyś zalogowana
Ciekawe ile z was chciałoby mieć taką teściową? Pierwsze byście tu tematy zakładały wy zdebilałe obłudnice. Ja tam autorkę rozumiem tylko ostatnia szmata buduje sobie kapliczkę grobową podczas gdy żywy człowiek potrzebuje wsparcia i to jej własna wnuczka. Nie wiem skąd wy się urwałyście że jesteście takie zimne i podłe. Ja tam swojemu dziecku zawsze pomogę w potrzebie bo jaki jest cel zabierania wora z kasą do trumny? dla zasady mam to zrobić? a waszym dzieciom mogę tylko współczuć i życzyć zdrowia, bo w chorobie nie będą mogły na was liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce sie w d***e poprzewracalo.na swiecie sa wojny.ludzie umieraja z glodu.sa morderstwa.okaleczenia.g***ty.wykorzystywania seksualne.pozary.ale jej malo.chce wiecej.chce pieniedzy cudzych.to ze ma dach nad glowa to jej za malo.to ze wogole zyja jej najblizsi to jej za malo.wariatka.moze jak maz ja kiedys zdradzi,albo zostawi to odnajdzie inna perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, kto w ogóle kupuje grobowiec za grubą kasę za życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Następna katolska kafe-poje/bka, nie przeczytała, a pierd/oli jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co lepiej sie po tym czujesz? Co nie zmienia faktu że tesciowa i tak nie da ani zlotowki i gowno twoje gadanie dalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy kupują najdroższe ubranka dla dziecka, inni drogą suknie ślubną, a inni chcą mieć piękny drogi grób. Nie wiem co w tym dziwnego. Skoro jest tak szykanowana przez pazerna rodzinkę to chociaż będzie leżeć w ładnym miejscu i wreszcie kobieta zazna trochę spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro szkoda gadac to po co sie jeszcze kretynko produkujesz? :D niektorzy sie z toba zgadzaja i co z tego? jak to zmienia twoja sytuacje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu czytac dokladnie mam??!!autorce sie w glowce chrzni.jakas traagedia zyciowa by ja wyleczyla.ma za dobrze wiec wydaje sie jej zostala profesorem zyciowym.jak ma prawo oceniac tesciowa to ja mam prawo oceniac ja.autorko uwazaj jak sprzedaz grobowiec wbrew woli zmarlej.zeby nie spadla jakas tragedia na twoja rodzine za kare.zebys potem nie plakala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak sprzedaz groobowiec tesciowej to nie badz zdziwiona jak sama za chwile nie bedziesz kupowac nastepnego.bo jak przyjdzie jakies fatum za kare na twoja rodzine to jescze pochowasz najblizszych w nim.takich rzeczy sie nie robi.jak spadnie jakas klatwa na ciebie i twoja rodzina to tylko wasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję ci życiowych ambicji żeby sprzedać grobowiec teściowej, a sprzedawaj sobie i sie udław tymi pieniędzmi. Jaki by człowiek nie był to wypada uszanować jego ostatnią wole a ty tylko szukasz jak zrobić teściowej na złość. Szkoda mi cie musisz być bardzo nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×