Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak duzo czasu musi minąć, aby facet..

Polecane posty

Gość gość

Zapomniał o kobiecie? Rozstalismy sie ponad 3 mies temu. Bylismy ze soba pol roku, niedlugo ale intensywnie jak on to okreslil. Kiedys i tak sie spotkamy bo mamy punkty styczne. Rozstalismy sie z powodu odleglosci tylko i wylacznie.. postanowilismy poki co zerwac kontat aby siebie nie ranic, bo przez najbliższych kilka lat nie mozemy zyc razem w jednym miejscu. Minely ponad 3 miesiace a ja nadal nie moje o nim zapomniec, sni mi sie codziennie itp. . A jak wy myslicie czy on juz o mnie zapomnial? ;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy od osoby ale zalezy rowniez o jakiej dziewczynie mowa o wasze relacje o bliskosc wasza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za shit ten świat :D taki wielki i milosci wadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo super, bylam jego 1 miloscia prawdziwa taka, wczesniej tylko przelotne zwiazki..a tu już rodzina mnie znala dobrze itp itd.. seks na 6z +... ogolnie romans marzen.. niestety przez odleglosc musialo sie zakonczyc, ale to byl jedyny powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie.. niby swiat maly, ale jednak wielki. O ironio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 6z + przecież on ma żone i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma ani żony ani dziecka ;P faceci, ile potrzebujecie czasu aby zapomniec o ukochanej na której wam zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli naprawdę chcesz wiedziec, co on myśli i czuje i jak ułozy Wam się przyszłość , napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma wyjechala na studia na 6 lat.jej facet czekal.teraz maja dziecko i mieszkaja razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż znajdzie następną czyli dłuuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie, że aż znajdzie drugą a ja np nie moglabym zwiazac sie z kims innym i w ogole sie spotykac czujaccos do poprzedniego partnera... dlatego chodzi mi o yo ile czasu może trwac takie "gojenie sie ran "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kochał to będzie pamiętał, że byłaś zawsze. Inna sprawa czy im się ułoży? Ja byłam taką żoną, która uprosiła męża do powrotu łatwo nie było, ale wbrew pozorom łatwo manipulować facetem gdy jest zakochany. Udało się pozorna satysfakcja nie poradziłam sobie z zaufaniem i się rozstaliśmy. do tamtej nie wrócił znalazł inną zanim się rozwiedliśmy. My kobiety jak postanowimy, że odchodzimy robimy to tylko raz, natomiast mężczyźni rzadko kiedy potrafią zostawić zonę nawet gdy nie kochają wola mieć kogoś na boku. Zerwij z nim, bo pewnie wolisz być z kimś zdecydowanym niż facetem który wiecznie mówi NIE WIEM CO ZROBIĆ!!! facet z jajami powinien wiedzieć czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moja znajoma wyjechala na studia na 6 lat.jej facet czekal.teraz maja dziecko i mieszkaja razem. A dziecko czarne jak to murzynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×