Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego pęcherzyk Graffa się zmniejsza?

Polecane posty

Gość gość

Jestem stymulowana clostilbegyt zwiększono dawkę i znów ta sama sytuacja pęcherzyk urósł do 17mm i w 13 dc ma już. 15mm. Czy ktoś z was miał taki przypadek? Proszę powiedzcie mi co w końcu pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę jeśli jest tu ktos kto miał taki problem niech mi napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dawka jest nadal za mala i pecherzyk zamiast dojrzewac i pekac sie zapada.a lekarz co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Już trochę tych lekarzy miałam i każdy mówi że trzeba stymulować. Tyle i ja wiem zobaczył wynik fsh i mówi że jest dobrze ogólnie dużo badan robiłam i wszystko ok co mnie zbytnio nie cieszy bo może by się wyjaśniło co jest przyczyną. Byłam wczoraj na usg i ten pęcherzyk co zmalał jest właśnie jak piłka okrągły . Co prawda usg robiłam u kogo innego ale i tak pęcherzyk powinien mieć około 22mm zreszta wcześniej tez tak było że rosną i za chwilę maleją. Wszędzie już szukalam w internacie ale nie ma drugiej osoby co miała taki problem. Liczę że tutaj ktoś się znajdzie i powie co u niego pomogło. Lekarz powiedział że zmienimy lek ale co do cholery jest że one się kurcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hej też mam taki przypadek ogólny brak owu.. Jestem po laparoskopii usunięcie torbieli jajnika.. Pierwszy miesiąc stymulacji cło i jest upragniony pęcherzyk 14.9mm 10 dc. 3 dni później 17mm nast 2 dni później załamanie 12mm dlaczego tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hej też mam taki przypadek ogólny brak owu.. Jestem po laparoskopii usunięcie torbieli jajnika.. Pierwszy miesiąc stymulacji cło i jest upragniony pęcherzyk 14.9mm 10 dc. 3 dni później 17mm nast 2 dni później załamanie 12mm dlaczego tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×