Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyprawka dla maluszka

Polecane posty

Bardzo ważne czy będziesz myła maluszka żeby nie podrażnić jego delikatnej i wrażliwej skórki. Polecam emulsję do kąpieli Elodermu doskonale nawilża i regeneruje naskórek. Nie trzeba już niczym po kąpieli smarować co dużo ułatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam problem z wyborem wózka dla dzidziusia. Mój mąż chciał wózek z topowej marki ale ja skierowałam jego uwagę na markę Tutek. Po przemyśleniu zdecydowaliśmy się na ten model http://www.tutek.pl/collection.php?name=torero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie ma co przesadzać z ubrankami, zwłaszcza z takimi w rozmiarze 56 bo dziecko bardzo szybko rośnie;) lepiej od razu kupić więcej na 62. A oprócz takich podstawowych rzeczy jak wózek, łóżeczko, wanienka mnie bardzo przydało się gniazdko niemowlęce. Swoje zamówiłam z firmy sleepee wraz z pościelami i kocykiem. Przede wszystkim mega bezpieczne i przydatne bo mam pewność że dzidzia mi się nigdzie nie sturla podczas drzemki w tym właśnie gniazdku, z bardzo przyjemnego materiału- aż sama radość przyłożyć maluchowi do buźki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka2312
Na pewno nie ma co przesadzać z ubrankami, zwłaszcza z takimi w rozmiarze 56 bo dziecko bardzo szybko rośnieoczko.gif lepiej od razu kupić więcej na 62. A oprócz takich podstawowych rzeczy jak wózek, łóżeczko, wanienka mnie bardzo przydało się gniazdko niemowlęce. Swoje zamówiłam z firmy sleepee wraz z pościelami i kocykiem. Przede wszystkim mega bezpieczne i przydatne bo mam pewność że dzidzia mi się nigdzie nie sturla podczas drzemki w tym właśnie gniazdku, z bardzo przyjemnego materiału- aż sama radość przyłożyć maluchowi do buźki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- ubranka : body z krótkim rekawkiem i pajace (pierwsze tygodnie to taki maluch spi, je, robi kupke i sika) proponuje rozmiar 62. Chyba ze lekarz przepowiada ze bedzie malenstwo malutkie wtedy 56 (kilka sztuk). Ale to i tak te pierwsze rozmiary zmienija sie praktycznie co dwa tygodnie. Przygotuj sobie kilka kompletow. Bo moze sie zdarzyc ze wciagu dnia bedziesz go musiala przebrac 6 razy ;) osobiscie uwazam ze lepiej za odrobine za duze niz akurat ciuszki. Próbuj roznych ciuszkow. Ja w pewnym momencie przeszlam na body z dlugim rekawem + spodenki (dostawalam szalu od zapinania tych napow w pajacach). - rozek (jedym sie przydaje inne dzieci nie lubia) moj synek pierwszy miesiac spal w rozku. Mialam dwa. Cienki i gruby. - kocyki x2 cienki i grubszy - wanienka ( stelaz nie jest konieczny chociaz ja sobie nie wyobrazam bez niego mycia na kolanach albo zgieta w pol a wannienka na krzeslach, chociaz tak tez sie da) i termomert do wanienki, kaczuka do zabwy w wodzie duzo pozniej - reczniki dla maluch x2 takie cienkie jak z polaru? Nie wiem co to za material ale jest bardzo milutki i szybko zbiera wode - produkty do mycia to sprobuj od takich zwyklych. Zadne tam oliatum albo emolium. Nie kupij oliwki. Uzywaj melczek nawilzajacyh. Sprawdzone na moim synu. Informacja dla Babc - mleczko tez super nawilza... - krem na odparzenia do pupy. Mialam i sudocerem (uzywalam go tyko wtedy gdy maluszek mial jakies odparzenie -czyli caly 1 raz zaraz po przyjsciu ze szpitala ) na codzien uzywalam kremu z rossmanna taki niebieski okragly z babydream. Zawsze po kupce. (Moj byl karmiony piersia przez 4 miesiace i kupka byla praktycznie co karmienie czyli 2-3 godziny) - wozek i foteik samochodowy! - podklady do przewijania - pampersy 1, chusteczki nawilzane, woreczki spozywcze na zuzyte pampersy, nie musza byc zapachowe moga byc zwykle - smoczek ( tak ja tez nie chcialam dawac smoczka dziecku ;) tylko ze Maluszek mial inny plan ) - butelki na mleko - nie szalej zacznij od tych z canpol. Sa duzooo tansze od innych modeli a wcale nie gorsze. Moze mu beda odpowiadac. Nie ma co narazac sie na koszty od samego poczatku. - pieluszki flanelowe z mojego doswiadczenia to te cienkie sa lepsze niz te grube. Jakos lepiej chlona jak dziecku sie uleje. - czapeczka gruba i ciensza - kombinezon 1 szt wystrczt - 2, 3 pary skarpetek -lozeczko, materac, przescieradla 2,3 szt na zmiane (posciel mozesz kupic pozniej.) -karuzela (kolo2,3 miesiaca), ochraniacz na lozeczko ( okolo 4, 5 miesiaca - chyba bo my nie mamy wcale a maly ma juz rok:) ) - sprey do noska, aspiratorek do noska, nozyczki do paznockic, waciki takie duze mozna nimi umyc buzie malucha, patyczki do uszu dla niemowlat, grzebien, termometr (mam taki do ucha i uwazam ze to byla jedna z lepszych inwestycji, koszt okolo 200zl ale kiedy chcesz szybko sprawdzic temperstute robisz kilk kiik i juz wiesz, trwa to moze 10 sekund w sumie z wlaczeniem termometru) - przewijak przydawal soe przez okolo 2 moesiace potem juz tylko w nocy do oklo 4, moze 5 miesiaca. - duzo milosci i cierpliwosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resa0
Wyprawka dla maluszka to duże wyzwanie, ja spokojnie przez całą ciąże kupowałam rzeczy dla dziecka. Na ostatnią chwilę kupiliśmy wózek, długo zwlekałam, bo nie mogłam się zdecydować. Mogę polecić model barletta, wiele mam je chwali i dobrze, bo naprawdę fajne się go prowadzi i bardzo mi się podoba wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas z wyprawki najbardziej sprawdziło się gniazdko ze sleepee, córeczka była otulona i czuła się bezpiecznie jak w brzuszku, skusiło mnie to że jest to polski produkt a nie jakaś sztuczna chińszczyzna której unikam bo nie wiadomo czym barwią materiały a tu jednak wszytko z atestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super są te gniazdka, też poluję na nie, widziałam sleepee ma też zestawy, w wolnej chwili muszę właśnie je przejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO wyprawki potrzebujecie bardzo dużo rzeczy. Zarówno ubranka, jak i inne akcesoria codziennego uzytku. Podstawowe akcesoria i ubranka możesz spokojnie kupić w http://aico.com.pl/ - my zrobilismy tam prawie cala wyprawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×