Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozamunda0988

lizanie cipki

Polecane posty

Gość rozamunda0988

Chciałam poruszyć bardzo ważny temat-lizanie cipki.Jestem atrakcyjną kobietą, zawsze podkreślam-czyściutką na dole, gdyż wychodzę z zał.-myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny. Chodzi o to że jak mi się facet spodoba to daję mu wylizać cipkę od razu na pierwszej randce i jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś odmówił.Sama oczywiście też robię mu loda, ale nie od razu,bo czułabym się poniżona. Miałam romans w pracy i facet wylizał mi cipkę i nawet dupę w męskim kiblu, ja mu zrobiłam loda,ale dopiero na drugim spotkaniu u niego w domu.Innym razem poszłam do kumpla na kawę, rozebrałam się, rozłożyłam nogi i od razu mnie tam wylizał.Takich sytuacji miałam wiele w życiu.Uważam ,że faceci mają inną mentalność niż kobiety i wylizanie cipki na pierwszej randce ich nie poniża.Każdemu co mi się podoba dam wylizać. Natomiast kobieta co robi loda na pierwszej randce to zwykła szmata.Bardzo mi zależy abyście tu na kafeterii napisali co o mnie myślicie, bo mi się wydaje że jestem mądra życiowo że tak robię, no po prostu kocham rozkładać nogi kazdemu co mi się podoba do wylizania. Uważam że nie jestem dziwką tylko porządną kobietą, bo dziwka tak jak powyżej wspomniałam robi loda na pierwszej randce, a ja nie. Gdyby facet powiedział że ja najpierw mam mu zrobić, a on mi pożniej to nigdy bym się nie zgodziła-Rozamunda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polejcie jeszcze tej pani bo dobrze prawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche sie podniecilam jak to czytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 procentowa katoliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem 12lat u komunii nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ten facet pisze.prostackie provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×