Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszkaś

O życiu erotycznym ciotki nad gorrącą czekoladą

Polecane posty

Gość gość
MEve umiesz robić usta w ciup? uważaj! nie przy mnie! jak coś takiego widzę to od razu coś się we mnie gotuje i ręka mnie świerzbi do klapsów na goły tyłek..., no! żeby mi to było ostatni raz..., no może przedostatni...😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sobie popisałem... tylko szkoda, że nic nie widać... może do kiedyś:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deszcz? w majtkach?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wadera69 dziś No prosze. Moje cyfry jednak nie kojarza sie erotycznie tylko sugeruja, ze przyznalam sie powyzej do proby odmlodzrnia sie o dekade No dobrze Niech tak bedzie Zapamiętaj to edytowano dziś X Jak ktoś usiądzie z Panią aby wspólnie i w porozumieniu jeść seks to cyferki nie skojarzą mu sie z Pani wiekiem, bo będzie myślał wieme o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta
no i namówiły :D herbatka się robi, będzie z prądem... a co do czekolady to coś się znajdzie w czeluściach kuchni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta
no i namówiły :D herbatka się robi, będzie z prądem... a co do czekolady to coś się znajdzie w czeluściach kuchni :O (Za mało czasu upłynęło od twojej ostatniej wypowiedzi. Minimum to 1 minuta.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta
no i namówiły :D herbatka się robi, będzie z prądem... a co do czekolady to coś się znajdzie w czeluściach kuchni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja zrobię konkurencję i poczytam o życiu erotycznym cioteczek nad gorrrącą kawką:) X CiZiu w tak gorrrącej atmosferze łatwo się spalić;) może tym razem coś na ochłodzenie?;) X i miłego, erotycznego dnia nad gorrącą czekoladą, kawką, herbatką z prądem, grogiem i nad tym co się komu erotycznie kojarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno przeciętny, zdrowy facet myśli o seksie co sześć sekund..., a kobiety...? o tym nie mówią...;) to prawda?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×