Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anitaperfumoholiczka

Kostka do manicure 'Mandarynka' z Mydlarni u Franciszka

Polecane posty

Miała być hitem jak kostka mentolowa do pedikiur a okazała się nie wiele warta Kupiłam tą kostkę gdyż byłam zachwycona mentolową kostką do pedikiur w związku z tym chciałam wypróbować kostkę do manikiur o zapachu mandarynki tej samej firmy . Dla mnie ta kostka nie robi zupełnie nic! A ni nie nawilża dłoni a ni nie rozjaśnia płytki paznokcia na dodatek także słabo pachnie za zapach jest bardzo chemiczny. W składzie kostka nie ma mandarynki ani jej aromatów w związku z tym zastanawiam się skąd ta nazwa. Kostka także mandarynką nie pachnie tylko jakimś cytrynowym -słodkim ulepem nie wiadomego pochodzenia. Dużą wagę przywiązuje do zapachów tego rodzaju produktów gdyż uważam że kąpiel rąk przed pedikiurem powinna mnie nie tylko przygotować moje dłonie na zabieg zmiękczając skórki i nawilżając dłonie ale powinna mnie także zapachem odprężyć i zrelaksować.Zdecydowanie jest to chyba najsłabszy produkt tej firmy którego używałam - niestety . Oceniam na dwa - dobrze chociaż że był on stosunkowo tani .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×