Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna_38

Niepełnosprawny syn

Polecane posty

Gość gość
Ja tez mam podobny problem, mieszkam sama z synem ktory ma zespol downa ma niecale 15 lat, potrafi jak mu sie zechce wyciagnac genitalia i bez skrepowania masturbowac sie przy mnie do wytrysku, albo polozy sie na lozku i wykonuje ruchy jakby odywal stosunek, nie przeszkadzam mu wtedy bo wpadlby w szal, dobrze ze nie robi tego publicznie tylko w domu, psycholog powiedziala ze robi to nieswiadomie, czasami myje mu genitalia bo nie dba o to, ale czy sama zrobilabym mu dobrze zeby rozladowac mu napiecie, sama nie wiem ,trudno mi powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko syna to jest grzech nie rób tego jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz chcesz mieszac w to religie, to trzeba zacząć od tego, że jakakolwiek forma masturbacji(tzw. "marnowanie nasienia") jest grzechem. seks tylko w celach prokreacji. pamiętajcie, gdy se konia trzepiesz to sie diabeł cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.11.13 Idź z tym problemem do seksuologa a nie do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jak ja Wspolczuje ,a jednocześnie podziwiam wszystkie mamy dzieci upośledzonych ,sparaliżowanych ,walczycie ,żyjecie każdego dnia jak lwice.Wy naprawdę żyjecie w świecie o którym my ...rodzice zdrowych dzieci...nie mamy zielonego pojęcia .Problem o którym tu piszecie jest naturalnym procesem ...dzieci dojrzewają ( sama mam 16 letniego syna ) ,ale u nas poprostu syn dojrzewa ...problemy z którymi wy walczycie każdego dnia nie wspominam juz o problemach finansowych ,ogarnięciu wszystkich terminów ,rehabilitacji i,i,i, ...jesteście wielkie...Gdzie jest program który by wspomagał wszystkich rodziców " takich " dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie odpowiedniego sprzętu, co ułatwi funkcjonowanie każdej osoby niepełnosprawnej oraz poprawi komfort życia. Osobiście w mojej rodzinie mieliśmy okazje zafundować mojej kuzynce sprzęt firmy http://schodolaz.eu/ co od razu wywołało u niej uśmiech na twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chetnie pomogę niepełnosprawnym w tych sprawach oczywiście gratis ,może tylko koszt podróży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDorota
powinnaś go spuszczać 3 razy w tygodniu sztuczną pochwą z sex shopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej mu samemu zrobic reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piotr
Dorotka ty jesteś sparaliźowana . Moźe pod as ć tobie swój adres . Rozładuje ci napięcie tak źe dostaniesz drgawek w nogach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak czytam i sie dziwie . Bo ja myślałem źe kaźda matka wali konia synowi póki nie znajdzie dziewczyny . A tutaj czytam źe jakieś bigotki odradzają walenia konia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mozesz Paulina jestem na wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj Paulinko swój adres mailowy . I napisz skąd jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się wypowiedzą kobiety które wychowują niepełnosprawne dziecko i jak rozwiązują problem nagromadzenia się potrzeb seksualnych i jak sobie z tym radzą. Domyślam się że niektóre choroby powodują bardziej wzmożone potrzeby sexu niż w podobnym wieku dzieci zdrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juź większych potrzeb od ciebie prawiki to nikt nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat do usunięcia. Bzdura ze względów medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w nocy piszą zboczeńcy koniotrzepcy prawiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reka spokojnie mozesz mu zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwal mu i spermę wetrzyj sobie w piersi albo twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie trzep mu od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym złego nawet gdyby był sprawny . Matki mają obowiązek opiekować sie synem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko nie takie proste - wiele matek synów niepełnosprawnych zwłaszcza umysłowo woli od czasu do czasu samemu zrobić swojemu synowi ręką (czyli jak piszecie nieładnie trzepać) niż pozwalać aby zachowywał się agresywnie seksualnie wobec kobiet czy dziewczynek. Moja ciotka (siostra mojej mamy) ma takiego 19letniego Downa i jak robi się jak to ona określa "niespokojny erotycznie" to idzie i też jak to oględnie mówi "spuszcza go na ręczniczek". Natomiast jeszcze gorzej jest z dziewczynami z z. Downa - niektóre z nich też mają wzmożony popęd i mogą niestety być ofiarami molestowania przez nieodpowiedzialnych mężczyzn w tym meneli i pedofili. Chłopca jeszcze można spuścić i zaspokoić a jak z dziewczyną? Więc nie ma co żartować z tego tematu bo jest to temat poważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadza sie , jest to temat tabu , ale sama jestem matka niepelnosprawnego nastolatka i wiem jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O takich tematach nie mówi sie w mediach tak jakby problem nie istniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak rozładować popęd u dziewczynki proszę o wypowiedź matki która ma takie dziecko dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupić sztucznego penisa albo wibrator jakiś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dildo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę zająć sie zaspakajaniem kobiet . Od kilku lat nie mam wytrysku . Zabieg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie : pgtechnikooim4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niepełnosprawną dziewczynę z nadmiernym popędem jako matka rozładowuję wibratorem. Nie dildem bo nie wkładam jej nic do pochwy bo ginekolog z którym rozmawiałam odradzał aby uczyć taką niepełnosprawną dziewczynę wkładania czegoś do pochwy po prostu tylko stymuluję łechtaczkę z zewnątrz i to na prawdę wystarcza. Zresztą nauczyłam ją jak sama może się zaspokajać i teraz (20 lat) robi to sama. W sumie to nie jest problemem. Problemem jest to, że czasami nie zna dystansu i mogłaby to zrobić przy wszystkich. Dlatego nauczyłam ją też, że jest to czynność taka jak oddawanie moczu czy stolca i nie należy tego pokazywać innym. To w sumie była najtrudniejsza rzecz do nauczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×