Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak ZUS kontroluje L4 u kobiet w ciazy

Polecane posty

Gość gość
Ja byłam na l4 od trzeciego miesiąca ciąży. .kontrolę miałam z zydu dwa razy..wyglądało to tak że przychodził Pan pytał czy Ja to ja pokazywał mi kopię mojego l4 ..musiałam się podpisać na odwrocie i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka strasznie walczy z zusem,nie chca wyplacac kasy I tyle,szukaja oszczednosci na wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli z zusu ktoś do domu przychodzi i pokazuje L4 czy wzywaja do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blokada kont - ale ściema :) no nie wiem jak wy, ale ja jestem wolnym człowiekiem, nikt mi konta blokować nie będzie:) ps. nie jestem w ciąży i nie jestem na zwolnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na zwolnieniu od 2miesiąca, nikogo u mnie nie było na kontroli. Pieniądze przychodzilyw tych samych terminach co w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie był tylko "poślizg" z pierwszą wypłatą dostałam z 2 tyg.opóźnieniem, ale wszystko spoko, płaca normalnie a na zwolnieniu błam od 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginaam90
o matko. ja już mam dość. ten zus to jets wszędzie. na szczęście znam dobrego prawnika, pana Daniela Kaparuka i on u mnie zajął się sprawą, dzieki czemu nie musiałam im płacić wielkiej kasy za coś niesprawiedliwego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Kaparuk to musi byc zdesperowany skoro sie tak nachalnie reklamuje po wszelkich dostepnych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra miała problem z uzyskaniem zasiłku macierzyńskiego ponieważ ZUS zakwestionował jej umowę o pracę, którą pechowo podpisała kilka dni przed tym jak faktycznie dowiedziała się o ciąży. Sprawa trafiła do sądu. Grunt to odpowiednia pomoc w postaci doświadczonego adwokata, który specjalizuje się w tego typu sprawach. Polecam kontakt z Panią Iwoną z JST Kancelaria. To profesjonaliści, na pewno Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to te PO to jakies poyebane. oni pieniadze blokowali bezpodstawnie ludziom na tyle miesiecy bo kontrole robili. np bez przesady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×