Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdecydowanie popieram całkowity ZAKAZ Aborcji

Polecane posty

Gość gość
roselee dziś nie ma czegoś takiego zapisanego tak samo piszecie bzdury, że nie ma zapisu zakazania uprawiania seksu przed ślubem :) nie zabijajcie drugiego człowieka! apeluje do kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator555
Apelowac to zawsze mozna, czemu nie? Ale zakazy to mozecie wsadzic sobie gleboko... W klinice na Litwie aborcja kosztuje 200euro. Teraz Polki usuwaja okolo 180tys ciaz rocznie i to swiadczy o skutecznosci waszych zakazow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, że ten zakaz wprowadzi kare dla tych co chcą to zrobić za granicą więc powodzenia zabójczyni za kratami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak to udowodnia ze ktos pojechal sobie robic skrobanke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość egoistka
I co ? Dajesz na siebie namiary ? Za dwa dni mam zabieg i twoj bog postawil Na twojej drodze mnie za opieki sie moim chorym dzieckiem a pojdziesz do nieba ,odmowisz Ja usune i krew tego dziecka Bedzie tez ba twoich rekach I pieklo gwarantowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
denerwuje mnie jak występuje w telewizji męska spasiona świnia, która wie lepiej co jest lepsze kobiecie zgwałconej, opamiętajcie się ludzie, kobieta powinna decydować ,,sama'' ot i tyle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość dziś Tyle, że ten zakaz wprowadzi kare dla tych co chcą to zrobić za granicą więc powodzenia zabójczyni za kratami. << Co, bedziecie moze robic testy ciazowe kobietom w wieku reprodukcyjnym przy przekraczaniu granicy w jedna i druga strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość egoistka
jako osoba wierzaca powinnas mi pomoc ocalic to zycie i zaadoptowac ,pieprzyc glupoty moze kazdy hipokrytko,zrobic cos to juz masz morde w kuble..I kto Sie Bedzie smazyl w piekle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość egoistka dziś << Przeciez wiadomo, ze oni sa "szlachetni", ale cudzym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze\autorko i dobrze ze popierasz, podziemie aborcyjne bedzie trzepac jeszcze wieksza kase niz dzis. Oni na ten zakaz tylko czekaja i zacieraja rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram egoistkę, brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby wywołać poronienie wystarczy rozszerzyć ściany szyjki macicy. Lekarz jest tu użyteczny, ale wcale niekonieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egoistka, zrobisz co zechcesz. Masz wolność wyboru i rozum. Jeśli zdecydujesz się na dziecko, to będzie Twoje dziecko, z Twojej krwi i kości, i nie bądź kukułką. Jeśli nie, bierzesz to na swoje sumienie. Nie klòćcie się, za dużo w tym emocji. Do pewnych prawd trzeba dojrzeć, każdy ma swoją drogę i czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Rescator55517.47 - apel to można wystosować do kobiet, ktore wyjeżdżają za granicę usuwać zdrowe płody, poczęte za zgodą obu partnerów i nie zagrażające życiu matki, a nie moralizować kobiety, które zostały zgwałcone lub decydować za nie czy mogą żyć czy też nie, bo przecież wg Boga (od kiedy? :O) płód jest ważniejszy od dorosłej kobiety.. To jakieś nieporozumienie. Nie można nikomu odbierać prawa do obrony własnego życia! W przypadku takiej ciąży to nic innego jak pozbawienia życia drugiego człowieka w obronie własnej - w świetle prawa JEST dopuszczalne i równoważy się z uniewinnieniem i wolnością. Najtrudniejszą kwestią do osądzenia pozostaje płód uszkodzony, taki z wrodzoną wadą genetyczną, która sprawia, że defacto człowiek nie jest człowiekiem w pełni.. Jednak faktem niezaprzeczalnym jest, że ten człowiek ma prawo żyć, a poza tym nie możemy z góry określić, że nigdy nie będzie szczęśliwy, że jego byt będzie tylko męczarnią i że nigdy nie podzjekuje Bogu lub rodzicom za to, że żyje. P.s. medycyna ciągle idzie do przodu, w przyszłości taki niby "nieuleczalnie" chory człowiek może dostać szansę i zostać uleczony.. kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktos cie zg****il/ probowal zg****ic, ale ktos mu przeszkodzil lub bliska ci osobe to bys zmienil/a zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:57 czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:01 U ciebie sie klania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktos to przeczytac (oczywiscie kazdy fanatyk antyaborcyjny) ze zrozumieniem i odpowiedziec na proste pytanie zawarte w tym artykule? http://slwstr.net/pk3/2016/jeden-argument dlaczego zycie narodzone jest gorsze, mniej swiete, niewazne niz te nienarodzone, a wrecz nawet jeszcze ani nie uksztaltowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brnijcie w slepą uliczkę. Zdrowie i zycie matki jest PONAD zycie plodu. Proszę nie pisac o umieraniu matek, bo to bzdura, powielana przez tych, którzy chcieliby aborcji na zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam artykuł. Na poczatek umówmy się, ze skoro ja jestem "fanatykiem" Dekalogu, to równiez "fanatykami"są ci, którzy są ZA aborcją, w kazdym momencie ciązy. Tak będzie sprawiedliwie, prawda? Jesli mówimy o fanatyźmie to z obu stron, albo nie uzywamy takich okresleń. W tym artykule jest ukryta manipulacja, gdyz kobieta, która zaszla w ciązę, przedstawiona jest jako osoba, która zarazila się dzumą, ebolą, itp smiertelną paskudną chorobą, z którą nie wolno jej nic zrobic przez 9 mcy. Co to za podejscie do Daru Zycia? A skoro tak, to pytam, czy w kiosku gumek zabraklo? Takich zabezpieczających przed tą "smiertelną chorobą"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obecnych czasach medycyna jest w stanie podtrzymać zagrożoną ciąże co wiąże się z ryzykiem urodzenia chorego dziecka bo nie po to natura wydala wadliwą ciąże aby ja ratować za wszelka cenę. Takim o to sposobem rodzą się chore dzieci. Gdyby nie ratowano zagrożonych ciąż do 4 miesiąca była by selekcja naturalna ale zdarza się ,ze z zagrożonych ciąż rodzą się tez zdrowe dzieci wiec lekarze ratować będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kobiety, które zajda w niechciana ciąże i będą chciały usunąć wyjada do zagranicznych klinik. Musieliby na przejściach granicznych kontrolować wszystkie kobiety a to jest nie możliwe. Te które będą chciały urodzić ale poronią będą posadzone o aborcje :) Powodzenia Polsko w głupocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha i co teraz
Ja chcę tylko powiedzieć, że gdybym ja miała być kaleką, albo świadomą wszystkiego rośliną, to wolałabym umrzeć jako niewiniątko i siedzieć sobie z aniołkami w niebie. Byłabym zła, że ktoś zdecydował za mnie, że mam żyć i mieć tak potworne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze w temacie padła nawet teza że nie ma czegoś takiego jak śmierć kobiety z powodu ciąży jek zagrażającej. To bardzo ciekawe gdyż najwyższa śmiertelność ciężarnych to pierwszy trymestr i ciąże pozamaciczne. Powiem wiecej, sama byłam w takiej ciąży w mojej otrzewnej było ponad litr krwii a ja miałam wstrzas, ciąże usunieto. Kobieto, proszę Cię nie wypowiadaj sie w tematach zupełnie ci obcych, ponieważ gdy ja leżałam 2tyg w szpitalu w ciagu tego czasu były 2 inne kobiety również w ciąży pozamacicznej, tak wiec to nie jest rzadkość. I nie,nie brałam nigdy antykoncepcji, i widzisz mimo to stało sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może autorka sama się skrobała i teraz sumienie gryzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam taką panią która ma kilka skrobanek na sumieniu, a teraz jest żarliwą katoliczką, codziennie biega do kościola i jest "przeciwniczką" aborcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdrowa kobieta. Mam juz jedno zdrowe dziecko i jezeli takie prawo wejdzie w życie to nie zdecyduję się na drugie dziecko. Jeżeli płód byłby chory, chciałabym mieć wybór jaką decyzję mogę podjąć. Nie ma wyboru. Nie ma więcej dzieci. I tak oto w pełni zdrowe dziecko, Mające szanse na świetne życie. Nigdy się nie urodzi :) skoro tak walczą o przyrost naturalny. Proszę bardzo. Sama zbieram na swoją emeryturę bo w zusy nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie , całkowity zakaz aborcji zniechęci kobiety do zachodzenia w ciąże bo a nóż dziecko urodzi się chore. Do tego nie daj boże poronią ciąże i będą ciągane po sadach i udowadniały ,ze nie robiły aborcji. Kobiety będą się bać ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja proponuję dla wszystkich którzy są za całkowitym zakazem aborcji i wszystkimi pozostałymi propozycjami nowelizacji ustawy w tym temacie aby: 1. wszystkie kobiety zostały brutalnie zgwałcone, z tego gwałtu zaszły w ciążę z której urodzi się całkiem niepełnosprawne dziecko i niech zostaną bez żadnej pomocy do końca życia. 2. w przypadku mężczyzn żonatych - niech się przytrafi ich żonom to co kobietom w przypadku pierwszym. 3. w przypadku pozostałych mężczyzn - niech się to przytrafi ich matkom, córkom, siostrom, przyjaciółkom czy jakiejkolwiek innej bliskiej im kobiecie. DOPIERO JAK TO PRZEŻYJECIE TO SIĘ WYPOWIADAJCIE DEBILE :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.08 nie zycz drugiemu, co Tobie niemiłe. Czas, by mężczyźni zaczęli szanować kobiety, gwałtów nie będzie, a jeśli już, to pojedyncze przypadki. Proszę poczytać portal w polityce, pisane razem. To opozycja wali w bębenek aborcji. Dyzurne tematy, typu aborcja, kara śmierci, przewijają się od lat. Na poziomie rządowym, sejmowym , nikt nie chce zmiany obowiązującej ustawy. Przestan sie pultać, to zle robi na system nerwowy. Przytulam i życzę milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×