Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność

Polecane posty

Gość gość

Jestem mamą 8 mcznego Synka. Wychowuje go sama ponieważ rozstałam się z jego ojcem. Jestem sama od jakiegoś czasu. Wychowanie synka zajmuje mi bardzo ooo dużo czasu. No kurcze cały dzień. Nie mam na nic czasu.... Ale kiedy przychodzi wieczór brakuje mi tej drugiej połówki... brakuje mi czułości przytulenia pocałunków. Nie rozczulam się nad sobą i staram się nie myśleć. Czy jest szansa na poznanie kogoś. Nastawiam się psychicznie na samotność. Jak mam kogoś poznać. Czy źle byłoby poznać mężczyznę na luźna znajomość ? Czyli seks spacery z dzieckiem pocałunki wspólne wyjścia. Chyba nie wypada... jestem matką. Wiem ze będą hejty ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luźna znajomość jak najbardziej wypada przecież całe twoje życie jest pod tym względem luźne jak widać: -dziecko bez ślubu przypadkowe o czym swiadczy szybkie rozstanie - inny czas bycia samą od tego kiedy się rozstałaś czyli już miałaś następnego ogolnie widać że koorestwo masz we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz nie oceniaj.... jestem sama od 2 mcy i nikogo nie miałam. To było teoretycznie. Nie życzę sobie obrażania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadnę teraz szukasz tzw. normalnego który ma zakceptować dziecko ze związku z chamowatym cwaniakiem z którym wcześniej bylaś? Tak masz szansę na seks-układ nie licz na nic więcej. I nie złość się to ty dokonałaś takiego wyboru w swoim życiu i ty musisz ponieść wszystkie tego konsekwencje. To się nazywa dorosłość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kłam kochanie25
jestescie debilami i kłamcami skoro piszecie ze samotna matka nie ma szansy na normalny związek i ponowne ułożenie sobie zycia,znam takie kobiety i czy wam sie to podoba czy nie istnieją męzczyzni którzy decydują sie na związek z samotnymi matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak frajerzy i desperaci bo co to za interes łożyć na bachora tępego cymbała z którym zabawiała się mamuśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile to wy jesteście. Ja się z nikim nie zabawialam. Byłam normalnie w związku i nie wyszło... byliśmy ze sobą trochę czasu.... okazał się dupkiem. O nie życzę sobie obrażania mojej osoby oraz mojego dziecka. Widzę że na tym forum sami kretyni i nie ma co tutaj wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innakobieta
Droga autorko, nie odpowiadaj na opinie półgłówków. Jeśli to ojciec zostałby sam z dzieckiem uzyskałby tu wsparcie i od mężczyzn i od kobiet. Facetom jest w życiu łatwiej. Jedyne co mogę Ci ofiarować to słowa otuchy, oczywiście że masz szanse na dobry związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję inną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×