Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Laser Plus Toruń OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Hej ;) czy ktoś z was korzystał z usług tego salonu? Ile płaciłyście za usuniecie zbędnego owłosienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam okazję korzystać zależy z której partii ciała chcesz usunąć włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na depilacji laserowej u Pani Anii i powiem tak, gabinet jest kameralny, bardzo stonowany, a Pani Ania zna się na laserze i wie jak go obsługiwać zabieg był bezbolesny i okazał się trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra dziewczyny, to teraz pytanie kluczowe: ile kosztuje taka depilacja?mam na myśli głównie nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe nogi ? osobno jest u tej pani ten zabieg na uda i łydki, ale razem, to 700 zł, bo teraz jest promocja, z której sama skorzystałam, bo tak byś zapłaciła 1000 zł ale nie wiem do kiedy ta promocja jest więc najlepiej zadzwoń i się dowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poważnie zastanawiam się nad żelazkiem antycellulitowym ktoś z was korzystał? jakie efekty? jaka cena? ile zabiegów trzeba przejść? czy to boli ? mam okropny cellulit na udach...już stosowałam różne kremy, ćwiczenia, diety, ale nic nie daje efektów.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem Tobie ,że jestem po pierwszym zabiegu zabieg jest przyjemnye :) co mnie mile zaskoczyło :) stymuluje system limfatyczny, wydalanie toksyn, działa drenażowo, do tego relaksuje, przyspiesza metabolizm, o czym miałam się okazję przekonać po zabiegu ;) pani Ania robi ten zabieg od A do Z starannie, jest sympatyczna, można jej zaufać, wie co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja , nie wiedziałam, że jest coś takiego jak żelazko antycellulitowe słyszałam o żelazku przeciwzmarszczkowym, ale antycellulitowym nigdy ja własnie powinnam iśc na jakiś zabieg na cellulit, bo moje nogi wyglądają tragicznie i teraz bym się nie odważyła wystąpić w krótkich spodenkach ile kosztuje zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden zabieg kosztuje 90 zł,ale oczywiście opłaca się w pakiecie ja za 10 zabiegów zapłaciłam 700 zł, więc wtedy wychodzi za zabieg 70 zł,więc tak naprawdę 200 zł w kieszeni jestem zadowolona z żelazka antycellulitowego,bo powiem wam,że wcześniejsze próby usunięcia cellulitu kończyły się marnym sukcesem więc wam polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi by się teraz przydało takie żelazko ;p szkoda,ze nie pomyślałam o tym wcześniej... teraz na wakacje nie miałabym cellulitu chyba, ze zaczne teraz chodzić na zabiegi można latem ? czy to jest uzależnione od sezonu jak depilacja laserowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem wam, że nie ma co wydawać pieniędzy na kremy, balsamy, ćwiczenia też niewiele dają z cellulitem po prostu trzeba powalczyć konkretnie żelazko antycellulitowe przyniosło więc wg mnie największe rezultaty cellulit zniknął w 99% jestem mega zadowolona i na pewno skorzystam z zabiegu ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na depilacji laserowej byłam w EstetiqO med na Szosie Chełmińskiej. I ich mogę jak najbardziej polecić. Ten ich laser Sheer Desire to daje najlepsze efekty. A do tego depilacja jest niemal bezbolesna i szybko to idzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×