Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brązowooka ona

Ty i ja... wulkany dwa

Polecane posty

Dobrze, wystarczy. Mam prośbę - bardzo chciałabym zobaczyć tę moją fotkę, na której mam rozdziawioną niczym clown gębę. Nie krępuj się, masz moją zgodę, wrzucaj. Czekam, tylko zrób to proszę zalogowany niech wszystko mają pełny obraz sytuacji i nie wiedzą z kim romansowałam. Druga sprawa - o mnie pisz co chcesz, natomiast od Żmija się po prostu odp/ierdol, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Oj jest mały progres Tylko mam nadzieje że sam to wymyśliłeś a nie mama Ci podpowiada 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Cześć, Want :) Ścierwa tu siedzą i małe, mściwe, zakompleksione fiutki i tyle w temacie :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha w końcu zalogowałaś sie puszczalska dzifko:-DFotki nie wrzuce,mam jeszcze troche przyzwoitości i nie będę cie kompromitować do końca:-D Bronisz Żmijka?Czyli jest coś na rzeczy hehe:-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
I jeszcze mitoman dodatkowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
I tchórz bojący się kobiet :( Znaczy osobnik nie do uratowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmij ma od lat kobiete, na co mu mamuśka z dzieckiem? Mam pytanie co w tym miejscu robi kolejny kafeteryjny alfons i zbieracz jpegów eroqóref? Żonka wie co wyrabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanda,pamiętaj!Za swoje kłamstwa i manipulacje,na kafe nie masz życia.Pod jakim kolwiek nickiem wrócisz,ja cie poznam i będę gnoił,tak jak z kurfami sie powinno postępować hehe :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
uuu zmiana osobowości wirtualnej Może kariera aktora? Mógłbyś w teatrze grać płytę chodnikową czy głąba kapusty 😴 Przemyśl to jak umiesz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Może najpierw poznaj gościu zasady pisania łącznie i oddzielnie w języku polskim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Ojej, mściciel i pogromca kuref się wreszcie objawił, a już się bałam, że się ktoś taki nigdy nie pojawi! 😭 A ja myślałam, że to przez mikropenisa i poczucie odrzucenia, ale dobrze, że to wyższa idea :( x Want, pokazuj się i nic się nie przejmuj mścicielami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karierę aktorską wróżę tobie Mareczku i Agnieszce:P Tffu nawet Oscara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Podobno na plucie jest sposób 😴 Może spróbuj jakiś tabletek czy coś :O Dobra ja idę już bo mi się znudziłeś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudny to jesteś ty,śmieciu zdradzający żonę:-D .możecie podać sobie łapy z Wandą,która rąbała w rogi swojego faceta,jak czekał na nią z tortem:-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, cały ten Naj wszędzie się wtyka jakby był pracownikiem fabryki, muszącym codziennie odbić kartę na wartowni:P I wiecznie te emoty, mające niby pokazywać dystans . Skoro jesteś taki znudzony to po prostu nie pisz. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawne jak ten gość udaje że pisze tutaj jeszcze ktoś inny niż on. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy.On pisze bo musi Inaczej się dusi Z Want może to i prawda, dużo tu takich( kobiet i facetów) co kręcą na kilka projektów , na każdym wmawiając innym, że są jedyn /i/e Sam tak miałem. Ale nigdy nie zaatakowałbym tą informacją, uważam że facet musi zachować się w miarę jak gentelmen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najeczku ile razy zdradziłeś żonkę? Mailowałeś z Sileną, Z z Róą Pewną, Z Inessą Szamberium. Blondyneczką Gosiaczkiem i Diabliczką:P:D Najwięcej się wypowiadają ci co mają nieczyste sumienie 🖐️ I od lat tu siedzą i romansują będąc w pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli gościa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najeczek to też taka forumowa dzifka jak Wanda,tyko że męska,do tego skurfysyn,bo żone zdradza z tymi kurfami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze przylazły tutaj te jepane kefeteryjne wyrocznie:Middumber i Śmierdzioszna i bronią dzifki,która daje każdemu lujowi z kafe,nie ważne czy trolisko czy bawidamek,byle by tylko kootasa miał :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś czy Najeczek mailował też z chłopcami? Bo ze mną nie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mailował z Agnieszką Imperium i rżnął ją 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to? 😭Evka bądź rycerska chociaż tunie top swej perły w ostatniej pomarańczowej mordzierycerzy tu dość jestod dobrych wrażeńhipnotyzuj otwarcie się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl ale wy przeżywacie to miejsce. Facet sobie wchodzi popisze i idzie a wy jak przekupy na rynku cały dzień macie o czym gadać . :O Żałośni jesteście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want jest wolna i może robić co się jej podoba😘 Imperium Kobieta z Wachlarzem będąc mężatką co wyprawiała? Kto pierwszy jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem idioci :D Szkoda mi was 🖐️:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny był wolny jak się z nim piertoliła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze brakowało tu tego cfelika In Spejsa do towarzystwa adoracji :-O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium Wachlarz nie ściemniała nikomu,wprost gadała,że ma faceta,ale lubi sie jepać.Grała w otwarte karty.A Wandzia?Niby wolna,a bajeruje każdy męski nick i manipuluje,że każdy jest tym jedynym.Puszczalska obłudnica,takie cichodajki najgorsze,o wiele gorsze od choć by Imperium,ktora stawia sprawe jasno,dlatego tępie tego kaszalota :-D .Ma na co zasłużyła. :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×