Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Czy podchodzicie do muzyki ideologicznie?

Polecane posty

Gość gość
juz nie, wyroslam z tego, a raczej dojrzalam, przestalam sie ograniczac bo to najglupsze co moglam sobie zrobic. oczywiscie sa typy muzyki, ktorych zwyczajnie nie potrafie zniesc, ale po tym kiedy dotarlo do mnie w koncu to, ze ci wykonawcy tej muzyki ktora ja utozsamialam lub przyjmowalam z pewna/moja ideologia sa takimi zwyklymi, przecietnymi ludzmi, ktorzy po zejsciu ze sceny czy wyjsciu ze studia ida sie odlac, puszcza bąka i ida na pizze w zielonej koszulce polo Prady i butach od Gucci'ego by potem z dzieciakiem poogladac bajke na dobranoc odebralo mi jakos wiarygodnosc samych przekazow. nie mowie, ze same teksty nie sa wazne, bo sa - tak wazne jak ja je osobiscie moge odbierac, ale nie sa wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że tak. Czochraj bobra fest? Jakaś ideologia w tym jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ideologia była taka, że buntowałem się przeciw wszystkiemu i puszczałem głośno black metal i bąki na złość mamie. Te różne Furie, Morowe, Duszę Wypuścił i inne, niech się jędza wścieka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to tylko bąki pozostały, bo za głośną muzykę właśnie mi ojciec laptopa zabrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi098
Jeśli ktoś dzieli muzykę na ideologiczną i nie, to jest bardziej politykiem niż melomanem. Ja dzielę muzykę na tą którą lubię i na taką której nie słucham. A słucham praktycznie wszędzie. Z powodzeniem pomaga mi w tym Alcatel idol 4. Zdecydowanie najlepszy telefon muzyczny. Dwa głośniki dają takiego kopa, że nie jedna wieża hifi wymięka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×