Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Osocze bogatopłytowe

Polecane posty

Gość gość

Witam mam pytanie bo już sam nie wiem co robię źle. Na pewno Część osób mnie zhejtuje no ale cóż nie zaszkodzi spróbować. Mam duży problem z łysieniem i bardzo źle się z tym czuję. Kiedyś zrobiłem sobie 2 zabiegi z osocza bogatopłytowego i efekty były bardzo fajne z tym , że te zabiegi są bardzo drogie. Postanowiłem więc zorganizować sobie te zabiegi w domowym zaciszu .... może gdyby były tańsze to robił by je profesjonalnie bo to trochę kpina 800 za zabieg , który wymaga tylko swojej krwi , ale do rzeczy. Zakupiłem wirówkę i jednorazowe zestawy do osocza czyli strzykawki pobraniowe + probówki z cytrynianem sodu. Pielęgniarka pobiera mi krew umieszam ją w probówce i odwirowuje 3000 obrotów na 5 minut . Po wszystkim osocze jest łądnie odzielone od krwinek czerwonych NIE DODAJE aktywatora bo wyczytałem , że nie trzeba. Zabieg wykonuje w max 20 minut bo trzeba jak najszybciej i tych zabiegów miałem już 6 a efektu praktycznie żadnego co robie źle ? pobieram warstwe zaraz obok krwinek czerwonych ... wtedy po 2 zabiegach miałem fajne efekty w teraz po 6 praktycznie nic , czy ten aktywator jest konieczny może jakieś wskazóki bardzo proszę o pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz się bawisz osoczem to proponuję Ci zrobić samodzielnie przeszczep włosów. Będzie szybciej niż bawienie się w osocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×