Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ekologicznie wykonane tapety

Polecane posty

Gość gość

Jestem eko fanką i staram się żyć i kupowac tak by najmniej ucierpiało na tym środowisko. Staram sie kupić tapete ekologiczną ale nie umiem się zdecydować Znalazłam tapety eko na stronie Tapetujemy.pl i chodzi mi o dwa wzory Tapeta Eco Decorama2016 7024 lub Tapeta Eco Decorama2016 7014 Romby Szare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestem eko fanką i staram się żyć i kupowac tak by najmniej ucierpiało na tym środowisko. Staram sie kupić tapete ekologiczną ale nie umiem się zdecydować Znalazłam tapety eko na stronie Tapetujemy.pl i chodzi mi o dwa wzory Tapeta Eco Decorama2016 7024 lub Tapeta Eco Decorama2016 7014 Romby Szare" To zalezy od ciebie jakie lubisz wzory. mnie na przyklad odpowiadaja te w romby a te w marmur to slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale popatrz tu np Tapeta Eco Decorama2016 7017 Romby Łososiowe/Różowe widze że ta kolekcja ma z 6 bodajże odcieni, skoro nie zgadza się na tamte szarości to może spróbuj coś z kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ewentualnie daj mu to http://tapetujemy.pl/p/733/33335/tapeta-eco-d ecorama2016-7028-decorama2016-eco-tapety-dekoracyjne.html jeśli nie jest w kolorach, też jest w odcieniach szarości" właśnie chodzi o takie wzory bez kolorów. wysyłaj wiecej próbek bo mąż właśnie patrzy i przegląda ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz wzorów masz mnóstwo - Tapeta Eco Decorama2016 7002 Tapeta Eco Decorama2016 7005 albo Tapeta Eco Decorama2016 7012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×