Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirella76

Chrapiący mąż

Polecane posty

Gość mirella76

Ratunku! Mój mąż chrapie nie do wytrzymania... np teraz. Nie mogę zasnąć. Codziennie rano mówię mu o tym ale on twierdzi, że nic takiego nie ma miejsca. Mieszkamy w kawalerce, więc nawet nie mam gdzie się przenieść żeby się wyspać. Wiem, że wiele mężczyzn ma problemy z chrapaniem, może któraś z was uporała się z tym? Poradźcie mi coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż tez okropnie chrapie. po alkoholu to normalnie mury się trzęsą, ale na trzeźwo równiez jest bardzo glosny. prosiłam go chyba z 10 lat zeby cos z tym zrobil, w koncu poszedl do laryngologa, miala jakies badania, w koncu skierowanie na operacje na ktora czekal prawie dwa lata. zabieg mial rok temu. oczyszczanie zatok, korekta przegrody i cos jeszcze. bardzo go wymęczyli, nie jest to przyjemne, po zabiegu nos byl bardzo wrazliwy, nie mozna go bylo wydmuchac przez ok. 2 mce. katorga. najgorsze jest to ze jak chrapał tak chrapie. naprawde zero poprawy. odpuscilam juz bo nie mam pomyslu co mozna by z tym jeszcze zrobic. nie chodzi tylko o mój komfort snu, slysze jak ciezko mu sie oddycha, dosłownie walczy o kazdy oddech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja matka wywaliła ojca do innego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wywaliłam swojego do innego pokoju. Jaka ulga. mój chrapie tak średnio ale po piwie i jak popala papierosy to masakra, nie da się odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna212
Po alkoholu podobno bardzo dużo osób chrapie. Też już nie wiem, jak pomóc mężowi. Nie mam pomysłu totalnie co robić, spać tak samo jak wy nie mogę... Dramat jest. Kocham go, dlatego strasznie mnie boli jak w nocy muszę iść spać do innego pokoju, bo inaczej nie będę w stanie iść do pracy. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicusDCL
Nic dziwnego, że chrapanie partnera obniża jakość snu i powoduje dyskomfort. Chrapanie można leczyć. Rekomendujemy konsultację z lekarzem laryngologiem. Specjalista zdiagnozuje przyczynę chrapania i określi jego powód oraz zaproponuje skuteczną metodę leczenia. Zapraszamy do rejestracji telefonicznej w Medicus DCL pod numerem 71 74 96 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrapiacaania
U mnie problem jest odwrotny. Mąż nie chrapie, ale ja chrapie. Czasem w nocy tak delikatnie mnie budzi i prosi żebym przekreciła sie na bok. Nie krytykuje, ale widze ze mu to przeszkadza. :( wstydze sie jak nie wiem. ale przeciez nie jestem w stanie skontrolowac przez cala noc czy spie na boku czy nie. co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicusDCL
Witam, W takiej sytuacji należy skonsultować się z lekarzem laryngologiem, który zdiagnozuje przyczyny chrapania oraz dobierze odpowiednią metodę leczenia. Zapraszamy do Medicus DCL we Wrocławiu. Więcej informacji i kontakt do kliniki na stronie http://www.medicusdcl.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×