Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

który inhalator

Polecane posty

Gość gość

Mam dziecko w wieku 1,5 roku. Zastanawiam się nad kupnem inhalatora i nie wiem który wybrać. Wiadomo, żeby był dostosowany do dziecka jak i do dorosłego. W miarę cichy. Łatwy w eksploatowaniu. Wybrałam dwa: http://allegro.pl/inhalator-medel-family-evo-nastepca-philips-family-i6282702518.html?bi_s=ads&;bi_m=p2,1&bi_c=118556 http://allegro.pl/inhalator-philips-respironics-innospire-essence-i6068963982.html A może inny wybrać? Poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

No ja  z żoną mamy inhalator   Pro od Sanity i  podpowiem. Rodzinny model do profilaktyki i normalnej profesjonalnej terapii w domowych warunkach. Można go używać jeśli problem dotyczy górnych dróg oddechowych ale też dolnych. Lek można na tyle skompresować że cząstka będzie dostatecznie mała żeby osiąść głębiej a nie tylko na gardle czy krtani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrt
Dnia 2.01.2019 o 13:55, Gość adam napisał:

No ja  z żoną mamy inhalator   Pro od Sanity i  podpowiem. Rodzinny model do profilaktyki i normalnej profesjonalnej terapii w domowych warunkach. Można go używać jeśli problem dotyczy górnych dróg oddechowych ale też dolnych. Lek można na tyle skompresować że cząstka będzie dostatecznie mała żeby osiąść głębiej a nie tylko na gardle czy krtani.

Polecę też Pro. Fajny system do oczyszczania drog oddechowych, można po takiej irygacji wziac oddech pełna piersią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Świetny jest ten inhalator Pro tez go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Sporo firm ze sprzętem medycznym stawia także na inhalatory więc raczej tutaj z wyborem sprzętu nie powinno być problem. Poszukaj dobrych propozycji, jak chodzi o dzieci to na pewno można myśleć o takiej propozycji jak model Baby od Sanity, który właśnie z myślą o dzieciach został przygotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×