Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sema3

Sposób na białe zęby

Polecane posty

Gość sema3

Wstyd się przyznać, ale moje zęby są żółte. Czy wiecie w jaki sposób pozbyć się tej barwy? Czy da się to zrobić domowymi sposobami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co kilka myć myję zęby sodą oczyszczoną - świetnie oczyszcza zęby z przebarwień po kawie, herbacie itp. Są bielsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zaopatrzyłam się w produkty z serii http://dentaidpolska.pl/produkty/vitis-whitening/. Na opakowaniu jest napisane, ze nie tylko wybielają i wygładzają zęby, ale też że zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego i redukują przebarwienia. Mam nadzieję, że będą skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ssanie oleju, mycie zębów pastą z sodą oczyszczoną, polaną wodą utlenioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zssanie oleju nie ma nic wspolnego z białymi zębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ssanie miało być , a nie zssanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ssanie miało być a nie zssanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przede wszystkim regularnie piaskuję i usuwam kamień nazębny w gabinecie http://www.medidens.pl/. Po każdym zabiegu widzę bardzo dużą różnicę w odcieniu zębów, więc naprawdę warto pamiętać o profilaktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma donowych sposobow. Idz do dentysty i wybiel zelem ktory ci da. Tanio nie jest ale to jedyna skuteczna i nieniszczaca zebow metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wybielałam u dentysty, ale musiałam zrezygnować z kawy 😞 w takich ilościach jak piłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beyond ja robiłam takie wybielanie zębów w www.lenartowiczclinic.pl  miałam nałożony żel 3 warstwy i naświetlanie trwało 3xpo 15 minut. Nie było dużego dyskomfortu i przy moich wrazliwych zebach ta metoda okazała się najskuteczniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów, gdy zobaczyłam efekty wybielania u siostry. Jak ona zdecydowałam się na wybielanie w Eurodental w Warszawie. Jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybielanie u dentysty, a potem dokładne czyszczenie. Mi po wybielaniu dentysta polecił irygator z haxe, żeby efekt się utrzymywał. Kupiłam i nie zawiodłam się. Dość spory pojemnik na wodę i 4 różne końcówki, fajnie się sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepszym sposobem na białe zęby jest seria firmy FARMASI, super ekologiczne produkty w przystępnych cena. Przetestowałam je na sobie gdyż miałam ogromny problem z wybielaniem po kilku latach palenia i litrach kawy. 

Więcej informacji znajdziecie tutaj www.allegro.pl/uzytkownik/eko_kosmeteria, fajny,  internetowy sklepik z świetną obsługą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłabym od czegoś prostszego - szczoteczka soniczna i pasta dla palaczy, moja dentystyka sprzedała mi taki sposób - jedna pasta normalna, potem wybielająca, znowu normalna, a na końcu tubka dla palaczy, robię tak od ponad roku i to działa, nie są może tak przeraźliwe białe jak na reklamach ale to działa.

Najlepiej doradzić się swojej dentystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skuteczne są tylko zabiegi na fotelu dentystycznym. Robiłam taki zabieg 2 lata temu i wkrótce znów planuję powtórzyć. Na pewno udam się w tym celu do Dent SM na Bemowie, bo tam leczę zęby zawsze, gdy jest taka potrzeba. Mają świetnych specjalistów i z tego co zdążyłam się zorientować stosują nowoczesne metody wybielania, np. Odobleach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×