Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andrzejmoimbogiem

Nie mogę schudnąć ;(

Polecane posty

Witam,mam na imię Lena i mam 21 lat. Moim problemem jest waga. Nie należe do osób otyłych,ale nie podoba mi sie moje ciało. Przy wzroście 170 waże ok.60 kg. Wiem,że jest to waga prawidłowa wg.BMI,ale mnie nie satysfakcjonuje.Marze zeby mieć plaski brzuch,zgrabne nogi. Miałam juz kilka podejść zeby sie za siebie wziąć,ale nie przyniosło to skutków. Staram sie jesc regularnie,ale nie zawsze wychodzi.Niestety uwielbiam słodyczei nie mogę sie od nich odzwyczaić. W czasach szkolnych biegałam,ale teraz nie mam na to czasu.Jedyne co pozostaje to ćwiczenia w domu. Moje pytanie brzmi co moge zrobić zeby zgubić zbędne kilogramy i umięśnić sylwetkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna457
Trzeba ograniczyć jedzenie, mniejsze porcje , wyeliminować słodycze, szybki spacerek po pracy , nie jechać windą tylko schodami , dodać można suplement diety np. zielona kawa max jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkaa003
przede wszystkim odstawić słodycze.to tylko puste kalorie nie mające zadnych składników odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa_lala
ćwiczenia w domu to też dobra inicjatywa,dzięki nim można dużo osiągnąć.Polecam ''skalpel'' ewy chodakowskiej. męczący,ale skuteczny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia87
Moim zdaniem taka waga jest idealna i nie ma co w niej zmieniać. sama ważę 74 kg przy takim samym wzroście i wogóle mi to nie przeszkadza. Kobieta musi mieć trochę ciałka,a nie byc chuda jak modelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwiczenia muszą być zaplanowane. Nie muszą być intensywne, ale powinny trwać dość długo. Na początek organizm spala cukier, tłuszcz spalany jest dopiero po 20-30 minutach ćwiczeń, a więc całe ćwiczenie powinno trwać godzinę, półtorej. Więcej białka, np. mięsa w pożywieniu, za to dosłownie zero cukru. Tłuszcz, jeśli musi być, to nie z węglowodanami (np. z kluchami, pieczywem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia369
młoda z ciebie dziewczyna,wydaje mi sie ,że regularne posiłki i troche ruchu da rezultaty . powodzenia,zofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leno! Myślę, że powinnaś zasięgnąć rady specjalisty(ponieważ jest to najbezpieczniejsze jeżeli chodzi o odchudzanie), mi pomogła pani Patrycja Tłustochowicz. W sumie znalazłam ją przypadkowo zastanawiając nad tym, co mogę zrobić aby stać się zgrabną osobą. Skontaktowałam się z nią on-line, co było bardzo wygodne. Polecam Ci i podsyłam stronkę: http://zawszezgrabna.pl/ Trzymam za Ciebie kciuki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia09p
ja ważę 84 kilo i również nie mogę schudnąć. także próbowałam się odchudzać wieloma dietami, ale nic nie przynosiło skutku. przez rok przytyłam 10 kilo i waga nadal rośnie. staram się jeść małe i częste porcje. zrezygnowałam także z dojazdu do pracy autem,przeniosłam się na rower. powodzenia pani leno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżbietka_kobietka
Witam pani Leno jest pani młodą osóbką, więc raczej nie będzie problemu w zrzuceniu zbędnych kilogramów U mnie było niestety odwrotnie. Jestem po 40 i po porodzie 2 dzieci. ledwo schudłam 2 kilo w pół roku. od przyszłego roku zapisuje się na siłownie, radze zrobić to samo. Pozdrawiam! Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alni233
Ja mając 22lata ważyłam 120kg 168cm dużo wiem ale na szczęście się opamiętałam ale gdyby nie moje wesele pewnie bym nigdy nie zaczęłam tej walki z kilogramami... Ale na szczęście schudłam w 6,5 miesiąca! Pomogła mi suplementacja African Mango http://afrikanmango.pl zmniejszył moje łaknienie! jem regularnie do tej pory, biegam również do tej pory i to moje hobby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odchudzanie z mrrollo.pl,ponieważ można zyskać naprawdę dobrej klasy zbilansowane posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desjo193
Ja mogę z ręką na sercu polecić African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu moje życie zmieniło się o 360 stopni oczywiście na lepsze;) schudłam 35kg! w 7 miesięcy ! wiecie jaka była reakcja ludzi gdy mnie spotykali na ulicy! Jej nie poznałam/łem Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×