Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet narzeka na moje boczki i żebym schudła, a ja mu na to, że jak zacznie

Polecane posty

Gość gość

zarabiać 20 x tyle ile teraz to moze ma szanse na poczatkujaca modelke :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wreszcie jakaś mądra na kafe! ;-) Dodałabym jeszcze, że jak on będzie mieć sześciopak i za każdym razem doprowadzać cie do orgazmu to spełnisz jego marzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zacznijcie wybierać facetów, którzy dbają o siebie? Bo za każdym razem przy czyms takim jest argument "niech on zacznie". Serio Wasi faceci to Janusze, które w dupie mają i zdrowie i chęć większego podobania się Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by zarabiał 20 ×tyle co zarabia to tobie zamiast boczkow wyrosly by dwa zbiorniki balastowe ja rzucilem juz jedna za to ze przytyla i huj mnie obchodzi co sobie myslicie mam grube swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe no i jedna mądra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się żre jak ś.w.i.n.i.a to się ma boczki! Ważę niecałe 42 kg przy wzroście 167 i nie wyobrażam sobie ani grama tłuszczu u mnie. Potrafię nawet ponad tydzień nie jeść, ale to trzeba mieć silną wolę, a nie obżerać się. Generalnie nie cierpię jeść! Jedzenie to dla mnie zbędny aspekt życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:34 Macie Internet w psychiatryku? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się do mnie ja nie będę narzekał elevensport@wp.pl michal 29lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mu powiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby zarabiał 20 tys to by cię w pizdę kopnął tępa gruba szmato :D Póki co mu służysz jako worek na sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:27 Takiemu 'adonisowi' modelki same powinny wchodzic do lozka :P tepy c***jku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój Ma na imię Janusz i jest zadbany , przystojny i szarmancki , ale mnie to jego imię bawi JANUSZE JANUSZE dobrze że kocha sie nie za imie i nie za wygląd nawet jakby był kaprawy kochałabym go No i ja nie mam boczków bo nie żre tyle :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:35 Zachoruj na tarczyce lub na chorobę, w której trzeba brać sterydy i pogadamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfcghjjnn

Jasne, bo przeciez branie lekow = otylosc grubasy zwały tłuszczu...

Jak słyszę takie gadanie, to mnie krew zalewa. Owszem, na pewno się przez to tyje, ale to wymowki... Wtedy duzo zielininy mało węgli zero cukru. Woda do picia. Za.dobrze sie nam zyje, mamy ...owe jedzenie, tanie jedzenie szerokodostepne jest kaloryczne i niezdrowe. A ludzie jedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
1 godzinę temu, Gość Tfcghjjnn napisał:

 

Jak słyszę takie gadanie, to mnie krew zalewa.

 A ja ci qrfa tak zazdroszczę braku problemów, że takie bzdety jak cudza otyła doopa i co obcy ludzie jedzą, potrafi cie tak zagotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
1 godzinę temu, Gość Tfcghjjnn napisał:

 A ludzie jedzą. 

Skandal. Powinni przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Mój mi wczoraj powiedział, że jestem pumba i nawet po porodzie (3 ciąża) nie ma złudzeń, że będę znów laska.... Taki żarcik niby. Hio hio hio. 20 min pozniej przejeżdżaliśmy obok uniwersytetu i przed autem szły 3 studentki - nie było nawet widać twarzy, nie jakieś mega super zgrabne, ale szczupłe i młode. I szły do nas plecami. Jego tekst "chyba wrócę na uniwerek".... Do teraz mi jest tak strasznie przykro, że aż szkoda mi pysk otwierać do niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×