Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xmxmxy

Co dac jako prezent skladajac zyczenia?

Polecane posty

Gość Xmxmxy

Ide na wesele jako osoba towarzyszaca wiec nie znam mlodej pary, rodzina od osoby z ktora ide daja prezent -pieniadze razem ( pytalam czy sie dokladac i wszystko uzgadnialismy nie chca ode mnie pieniedzy zaznaczajac to tym ze ide jako osoba towarzyszaca i nie musze sie dokladac) . Wiadomo ze po slubie sklada sie zyczenia pod kosciolem glupio mi isc nie majac nic co moge dac wiec moje pytanie czy jesli mloda para zaznaczyla na zaproszeniu ze chca pieniadze moge dac cos innego? I jak zlozyc owe zyczenia by nie bylo hm niezrecznie? Moze dla Was to banalne i proste ale nigdy naa weselu nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prezentu - jeśli para młoda zaznaczyła, że wolałaby pieniądze, to tego się trzymać. Najlepiej to zamów im jakiś ładny bukiet w kwiaciarni, który wręczysz podczas składania życzeń. A właśnie, co do życzeń - uśmiechnij się ładnie i życz im wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Tyle powinno wystarczyć, przecież nie będziesz mówić im litanii, podczas gdy tłum ludzi będzie stał za tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmxmy
Daria bardzo dziekuje za odpowiedz, ale wlasnie waham sie z tym bo wiem ze nie chcieli kwiatow jak zaznaczyli ze pieniadze :/ no nie wiem niee chce jakies niezrecznej sytuacji czy zrobic gafy wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmxmy
Na slub bede jechac 3 godziny, poniewaz jest to kawal drogi wiec za bardzo nie wiem jakby bylo z tymi kwiatami prosze o jakies pomysly jeszcze odnosnie prezentu nie chce isc z golymi "rekami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wino? Nie jest to w końcu prezent tylko taki "dodatek do koperty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj kasę i wino zamiast kwiatów. Za kase kupią co chcą, nie opłaca się kupować pościeli (mozesz nie trafić z wymiarami, my dostaliśmy za małe komplety i do tej pory leza w szafie). Nie kupuj filiżanek i innych pierdołek. Zastawa stołowa tez bez sensu (ja np nie lubię białych talerzy, bo są nudne ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmxmy
Myslalam ze skoro osoba z ktora ide i rodzina daja kase to moze jakies czekoladki nie wiem nie znam sie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmxmy
Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekoladki tez fajna opcja, albo jakas dobra herbata sypana elegancko zapakowana jeśli wiesz, ze lubią. Kwiatki sa niepraktyczne, więdną i po kilku godzinach sa do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmxmy
Dobrze dziekuje bo wlasnie sie wahalam bo zaznaczali ze chca pieniadze a czekoldaki to chyba nic takiego jak dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem możesz dać kwiaty i butelkę dobrego wina. Nawet w Winezja znajdziesz specjalne opakowania własnie na takie okazje https://winezja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmxmy
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi bardzo mi pomogly mam jeszcze pytanie. Czy sukienka rozkloszowana dlugosc prawie do kolan bedzie dobrym wyborem na wesele? :-) do tego czarne baleriny sukienka jest bardzo elegancka i nie odslania wiele wlasnie na taka sie zdecydowalam by nie brac obcislej krotkiej odslaniajacej zbyt wiele ( a wiem ze duzo ossob bedzie ktore taka ubiora) i nie wypasc po prostu zle ze czegos " nie wypada ubrac". Czy kupic moze jeszcze inna sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki kolor? Jeśli biały/kremowy to tak średnio moim zdaniem. Z opisu jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmxmy
Ciemna czerwien takie bordo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie ok.jak jeszcze te balerinki dobierzesz bedzie super :) Baw sie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmxmy
Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze daję kwiaty, jeśli para młoda nie napisze w zaproszeniu, ze nie chce kwiatów. Nawet jak jadę gdzieś dalej, to w http://kwiaciarniasonia.com/ zawsze tak mi zabezpieczą kwiaty, ze przetrwają każdą podróz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz nowością są pościele w przepiękne kwiaty, ja takie kupiłam a dodatkowo przyszły już zapakowane na prezent piękne wzory mają tutaj: http://www.elway.biz/ koniecznie sprawdz 3d w kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×