Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

szukam ambitnego prawnika antypolskiego

Polecane posty

Gość gość

Antypolskiego - w moim mniemaniu takiego, ktory chce zablysnac w polityce i ma przekonania przeciwne do tych, ktore obecnie królują u rządzących. Nie mam kasy - więc nie zaplacę. Mogę tylko przyczynic się do kariery swoim problemem. A moj problem dotyczy modnego ostatnio biznesu odbierania dzieci. Moj ex maz dostal naszego syna mimo miliona przeciwwskazan. Sąd celowo przez 2.5r rozwodu ignorowal moje wnioski o alimenty a na wniosek o zabezpieczenie alimentow w ogole nie doczekalam sie odpowiedzi. Celowo doprowadzano u mnie do tragedii finansowej. Byly mąż nigdy ani zlotowki na syna nie wylozyl. MOPS nie zamierzal mi jako samotnej matce z malym dzieckiem pomagac, PUP nie dawal pracy z powodu malego dziecka a rodziny po prostu nie mam. Wiec zeby przetrwac i przezyc dyskretnie utrzymywalam Nas z mojej prostytucji. Synek byl wtedy zawsze pod opieka. Nie pije, nie cpam i nie choruje. Moim najwiekszym bledem bylo to, ze w sądzie oswiadczylam iz chce z synkiem wyjechac za granice bo nie mam zamiaru prostytuowac sie do konca zycia. Za granica nie miala bym problemu z praca. I to byl moj gwozdz do trumny. Postanowiono za wszelka cene odebrac mi dziecko. Nie mieli jednak do czego sie przyczepic wiec wyslali nas do RODK gdzie spreparowano powod. I oddano dziecko jego ojcu. To tak z grubsza. Jest gdzies w eterze ambitny prawnik ktory nie boi sie walczyc z tymi absurdami polskiej rzeczywistosci? Prosze o kontakt. Ps...nie zamietzam wdawac sie tu w pyskowki wiec uprzedzam ze komentarze gimbów bede zwyczajnie ignorowac. Nie interesuja mnie oceny mojego zycia. Odpowiem wylacznie na odzew odbiorcow tego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×