Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocham moje stopy

Gdzie na studia, pomocy

Polecane posty

Gość Kocham moje stopy

Ludzie! Potrzebuję pomocy. Zostało kilka miesięcy do matury i nie mam pojęcia co ze sobą zrobić. Co radzicie? Jaka uczelnia? Jaki kierunek? O co w ogóle chodzi z tymi studiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiówa
Prawo, prawo, prawo! Mówią, że rynek ciężki, ale jak odpowiednio się przyłożysz, to tak naprawdę 80% konkurencji odpada. Tylko prawo! Kto nie skacze ten z SGHu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno jest pewne na zadnych studiach nie naucza jak miec wielkie pieniadze :):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo elo 2 5 0
Studia? Nieważne jakie, ważne, żeby nie były zbyt zajmujące. Studia są po to, żeby się bawić, nalepsze pięć lat życia. Jakbyś potrzebowała przewodnika melanżu to daj znać, yolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiu, nie wiem w jakiej rzeczywistości żyjesz, ale jedyne sensowne studia to ekonomiczne, nigdzie nie ma tak pewnej przyszłości jak po SGHu czy ogólnie studiach ekonomiocznych. Właśnie przez takich średnio rozgarniętych, wszechwiedzących pseudointelektualistówinternautów ludzie ropowiadają jakieś niemające zaczepienia w rzeczywistości legendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy kolega
Polibuda. Studia, na których nauczą Cię życia i konkretnej roboty. Żadnych zbędnych informacji. Do tego klimat uczelni jedyny w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Radaaa
Pieprzyć studia, jedź na Fidżi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarpetki w  białe kropki
Szukaj czegoś niekonwencjonalnego. W tych oklepanych, wspomnianych tu zresztą kierunkach jest taki tłok, że bez pleców i rozpychania się łokciami nie dasz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaruś
A może po prostu sama się przekonaj? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przyszłościowe są kierunki związane z finansami. :) Ja skończyłam studia na http://www.wsu.pl/ , zarządzanie finansami i udało mi się znaleźć dobrą pracę w sektorze ubezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×