Gość ilona504 Napisano Wrzesień 29, 2016 Witam wszystkich:) siedzę sobie w domu na macierzyńskim i tak się zastanawiam od kilku dni jakby sobie dorobić w internecie. Od lutego przechodzę na wychowawczy i przydało by się pare groszy do domowego budżetu dorzucic. Macie jakieś pomysły?? własnie testuje wypelnianie ankiet, jeżeli kogoś to interesuje to zapraszam do mnie. Próbuje sprawdzić ile naprawde można na tym zarobić mama--w--domu.blogspot.com Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach