Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urodziny czterolatka, jakie menu?

Polecane posty

Gość gość

Zapraszamy całą grupę, będzie tort. Co podać jako przekąski? Moje dzieci takich normalnych ciastek nie lubią, ale dla reszty kupiłam delicje. Planuję zrobić też koreczki z owoców. Polećcie proszę jakie owoce (czy banany się nadają czy sczernieją?) no i jeszcze jakie przekąski. Paluszki? krakersiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banany nie sczernieją jeśli zanurzysz je w wodzie z sokiem z cytryny albo limonki. A poza tym sprawdzają się: - cake pops - makaroniki - gofry - tosty/grzanki/zapiekanki, koniecznie z dużą tubą ketchupu ;) - pizza albo pizzerinki - małe kanapki (najlepiej wycinane foremkami do ciastek) Jak tort to jakiś lekki. Może też być domowe ptasie mleczko, "galaretkowiec", dobrze dojrzały melon w kawałkach, marchewka pokrojona w grubszą zapałkę, jakiś koktajl owocowy czy smoothie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoim zrobiłam makaron z pesto, bo wiem, ze dzieciaki w przedszkolu się wprost zajadają. U nas najlepiej sprawdzają się rurki od http://makaronyanna.com.pl/, bo maja delikatny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daryjka90
A może zamów dla małych łasuchów zestawy sushi. Z pewnością będą chętne do jedzenia jak zobaczą to bogactwo kolorów ;) A widziałam, że w http://www.sushi-tokyo.pl/nasza-oferta mają takie mniejsze zestawy więc z powodzeniem znajdziesz coś dla gości. Do tego obowiązkowo nugettsy, pieczone ziemniaki, jakiś dip;) Sprawdzą się też fajnie udekorowane jajeczka i warzywa;) No i słone przekąski - orzeszki, paluszki, itd ;) Nikt się przecież nie będzie obżerał ;) Dzieciaki przyjdą się głównie bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×