Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonzola

Dlaczego nikt mnie nie podrywa?

Polecane posty

Gość Gonzola

Jestem w miarę ładna, mam fajną figurę, jestem inteligentna, mam poczucie humoru, wiele różnych zainteresowań i pasji. A mimo tego nikt do mnie nie zagaduje, a jak już z kimś rozmawiam to mam wrażenie, że facet jest znudzony i nie ma ochoty pogadać. Nawet jeśli rozmawiam z kimś i jest naprawdę miło to następnym razem zachowuje się jakbym była zupełnie obca. Żeby było zabawniej z kobietami mam dokładnie tak samo. Jest mi cholernie przykro z tego powodu, czuję się nielubiana i niepotrzebna, nabawiłam się mnóstwo kompleksów (przygotowuję się do operacji plastycznej). Co mam w sobie zmienić żeby pozbyć się tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w miarę ładna, mam fajną figurę, jestem inteligentna, mam poczucie humoru, wiele różnych zainteresowań i pasji A to jest tylko twoje zdanie. Chociaż jeśli tylko połowa z tego jest prawdą to nie powinno być problemów. Może za często powtarzasz wszystkim jaka to ty jesteś z***bongo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz to napisz gg 54166424 może z rozmowy będę w stanie coś wyłapać i Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzola
Nikomu nie powtarzam jaka to jestem z******ta, nawet gdybym chciała to zrobić to nie mam zbytnio okazji do jakiejkolwiek rozmowy. Jestem do tego nieśmiała i nie lubię towarzystwa dużej grupy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×