Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimowita

Przed pięciesiątką i chetne do gubienia kilogramów

Polecane posty

Gość luka67
Hej!Fajnie,ze jednak sie odezwałyscie:)Ja ostatnio zainteresowałam sie tematem narciarskim-nawet zgadałam sie z chłopakiem z pracy,ktory tez złapał bakcyla,wiec pewnie powoli zaczne gromadzic sprzet na nastepny sezon dla mnie i syna.O dziwo,M nawet nie wysmiał mojego zamiaru.A tymczasem,jak młody wyzdrowieje sprobujemy swoich sił na wypozyczonym sprzecie.Dietkowo,obciełam kalorycznosc posiłkow i jem tylko dietetyczne słodkosci.Ciasto fasolowe panuje ,a nastepne w kolejce bedzie jaglane rafaello.Nabyłam stewie i ksylitol i tym wypieram zwykly słodzik i cukier.Na basenie nie byłam juz tydzien,bo wszyscy przeziebieni, lacznie z M.Ja jakos sie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka67
cuda na kafe-raz widze post,potem znika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka67
w temacie diety ,to bardzo cenie sobie blog Smak Zdrowia, fajnie skomponowane posiłki z prostych,dostepnych produktow i wyliczona wartosc kaloryczna.Tylko nie moge podac linka,bo kafe uznaje go za spam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
{smak-zdrowia.blogspot.plan-diety-dla-kobiet.html}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja70
Cześć. Fajny jest też blog Quchenne Inspiracje. Wiem,bo czytalam :-) nic nie robiłam. Dziś już nie mam zadnej imprezy,więc o wymówki trudno. Już wiele razy pisalyscie,ale tego nigdy za dużo-pytanie do tych,którym się coś udało schudnąć-jakie według Was są najskuteczniejsze i najwazniejsze wprowadzone zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka67
Baja,tez czytam Quchenne Inspiracje:) Moje sposoby-zero alkoholu,gotowych słodyczy,wieprzowiny i smazonego.Umiarkowany wysiłek i mniejsze porcje posiłkow 4-5 razy dziennie ,przynajmniej raz dziennie owoce na przekaske.Prawie wcale nie jem chleba,bo podstawa to owsianka,jaglanka,salatki, kasze i warzywa.Kisze kapuste i buraki,robie kiełki ze słonecznika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luka-kapuste kwasilam i wyszla pyszna. A jak ukisisc buraki? Moglabym poszukac w internecie,ale wole sprawdzony sposob. Zasady logiczne,ale wymagaja samozaparcia,ktorego mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka67
ja z burakami nie cuduje-2kg wyszorowac,pociac na kawalki i do 4l słoja,do tego 4 zabki czosnku,2 liscie,ziele .Zalewam kranowka rozbeltana lyzka soli i dodaje troche kwasu z ogorkow.Codziennie zbieram piane,a po 5 dniach odcedzam-zakwas daje do lodowki,a do burakow dodaje warzywa i gotuj***arszcz.Oczywiscie mozna na rosole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka67
Baja ,nie wmawiaj sobie,ze czegos Ci brakuje,tylko mysl pozytywnie,bo mysli maja moc sprawczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wpadam sie przywitac,chociaz nie widac ozywienia u nas na forum. Mam nadzieje,ze to jednak chwilowe.Ten styczen daje kazdemu w kosc.Jakis taki jest ciezki do przezycia.Ja to nazywam wypaleniem poswiatecznym. Dzis poki co jestem grzeczna. Na sniadanie zjadlam omlegiora z jablkiem i maka gryczana,na drugie byl koktajl z 2 kiwi,soku z pomaranczy i zielonej pietruszki. Zobaczymy jak mi to wyjdzie dalej.Kasza gryczana moczy sie na chleb,bo znowu chce ograniczyc gluten.Moze nie wykluczyc tak na 100 % ale zminimalizowac jego ilosc. Milego dnia i czekam na Was :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka67
Baja,jak chcesz to obierz,ja tylko szoruje.Widze,ze ładnie dietkujesz,mnie wczoraj dopadł nagły głod i nie oparłam sie trzem kasztankom.Dzisiaj natomiast nic jeszcze nie jadłam,bo dopiero wstałam po nocy i rozbudzam sie kawą.Zaprosiłam na niedziele mame na obiad,bo Dzien Babci i trzeba bedzie cos upiec.Tez mnie ta zima dołuje i chwilami mam głupie myśli,ale staram sie ich nie rozkrecac.Wybieram sie dzisiaj na basen z synem,wiec jak mnie nie wkurzy to moze sie zrelaksuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka_69
Hej dziewczyny! Piszemy!:) U mnie dietkowo może być, choć kilogramy teraz mi lecą albo ze stresu, albo z miłosci;) Obiecuję poprawę, bo w tym tyg. nie miałam czasu/chęci aby gotować i jadłam resztki z lodówki. Dziś odpoczywam, jutro staję do garów:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pięciesiątką" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka-ja tez czekam na każdy tu wpis i mam nadzieję,że wątek jednak przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowita
Hej, Dziewczyny u mnie nastał zły czas. Nie radzę sobie ze sobą a co dopiero z dietą. Dlatego milczę bo muszę sobie wszystko poukładać w głowie. Ale ja tu wrócę, obiecuję i mimo wszystko wierzę,ze mi się uda zrealizować choć minimalny plan do lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka_69
Zimowitko, przytulam Cię. Trzymaj się i wracaj jak najszybciej! Baja jak dietka, praca i weekend? Luka, Marzenie co u Was? U mnie - 1 kg ale jak pisałam to pewnie przez stres. Chociaż i tak spadek cieszy:) Dziewczyny meldować wagi, spadki i wzrosty też! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka67
Hej!Watek sam nie przetrwa,trzeba pisac,bo moze byc tak,ze nie bedzie do czego wracac.Wszystko zalezy od Nas samych.Tez mam do d**y nastroj-trzeba szukac dobrego dentysty i szykowac gruba kase,bo zab mi sie rozchwial i ledwo sie trzyma.Ech, starosc:( Wagowo nie duzy spadek-68,3,moze do lata ulepie te 63 kg;) Gdzies Esawka i Meliska przepadły. Mam prosbe do dziewczyn odchudzajacych sie -podajcie przepisy na jakies ciekawe ,dietetyczne posilki ,a do jeszcze nie odchudzajacych-piszcie,chociazby i o Waszym nastroju,bo dzieki temu jest sie do kogo odniesc. Dzisiaj na sniadanie zjadłam 2 kawałki dietetycznego sernika,na obiad robie poraz kolejny to: http://www.qchenne-inspiracje.pl/2016/10/bakazan-gong-bao-czyli-moja-wersja.html#more a kolacja zobaczymy... MiŁej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka_69
Super danie! Też je uwielbiam i robię jak tylko kupię składniki:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A ja mam chandrę i nie po drodze mi ani z dietą ani z pisaniem. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Może jednak uda się utrzymać wątek? Ja nie pisze,bo brak diety,sukcesow,ale chętnie poczytalabym o Waszych sukcesach,bo przeciez takie malyscie. Wiec,dziewczyny,odezwijcie sie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka_69
Hej Baja! Ja też tu zaglądam:) Jak nie chcesz o diecie, to pisz o wszystkim innym. Też chętnie poczytam:) U mnie "kolorowy zawrót głowy" więc rzadko jadam. Boję się trochę, że jak przestanę jeść regularnie to organizm będzie się buntował i wszystko kumulował. Muszę się zacząć pilnować bo do wyjazdu na ferie został niecały miesiąc. Dziewczyny dajcie znać co u Was? Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka_69
Watek umarł:( Moje życie całkowicie się zmieniło... Chudnę teraz z miłości:):):) Pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×